Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírnátok szex nélkül, ha együtt éltek?

Figyelt kérdés
Ti meddig bírnátok szeretkezés nélkül? Mit éreznétek, ha már több hónapja nem lenne semmi szex a párotokkal (mert nincs kedve, fáradt, stb)? Vagy ha össze is jön akkor nem bír elélvezni, csak ki-be dugdosás,"reszelés" menne, stb., így végképp semmi kedve nem lenne hozzá.
2018. febr. 24. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Bármeddig.
2018. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Együttélésnél, ha az egyik fél mindig talál indokot arra, hogy miért ne ott már jóval nagyobb a gond mint azon aggódni, hogy meddig kell kibírni.

Üljetek le, beszéljétek meg mit hogyan akartok vagy nem akartok csinálni. A titok nyitja a kommunikáció.

Egyébként két hétig bírnám, utána elkezdenék gondolkodni, hogy miért nincs több.

2018. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Évekig bírtam....de aztán betelt a pohár.
2018. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23 évig és 2 hónapig
2018. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Bármeddig, utálok szexelni, mert ronda vagyok. Mindig nyűg volt, kötelesség, és még akkor is rossz volt, amikor sminkeltem/nagyítóval vizsgálgattam magam kósza szőrszálak után kutatva/nem ettem órákig, hogy ne legyen nagy a hasam/stb előtte...
2018. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Nekem nagyon fontos a szeretkezés. Ez az egyik szeretetnyelvem. Így tudom sok méás mellett igazából kifejezni a nő iránti szerelmemet, vonzalmamat. Napjában többször megkívánom az aktuális szerelmemet, így rendkívüli módon fontos, hogy a lehető legnagyobb kéjt, lelki és testi örömöt okozzam neki szeretkezéskor.
2018. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
A nők óriási százaléka soha nem élvez el életében. Ez eléggé lelombozza őket szexuális téren. De persze az gázabb, hogy a pasik akkor is elélveznek, ha épp (állítólag) megerőszakolják őket. :D Szóval... nem róhatsz fel neki semmit. Ha nem tetszik, akkor hagyd el, valószínűleg mindkettőtöknek jobb lesz a másik nélkül. Fölösleges erőltetni, ami nem megy.
2018. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kapcsolat nélkül évekig, viszont abban szex nélkül már problémásabb, hiszen nap, mint nap ott van a közeledben a szeretett fél, és mellébújsz esténként. Ez nem szőnyeg alá söpörhető konfliktus, tehát alaposan át kell beszélni, miért nem működik (lelki vagy fizikai okok), és hogyan tovább, mert a visszautasított (kielégítetlen) fél rendesen összetörhet attól a tudattól, hogy a szerelme nem kívánja.
2018. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

A feleségem 7 hónapja nem feküdt le velem.Arra hivatkozik,hogy kutakodtam a mobiljába(okkal)és nagyon megharagudott rám.A két kis gyerek sem kedvez a dolognak,mert este sem alszanak magukban,mire elszenderednek(éjfél),addigra sokszor mi is alszunk.Ráadásul ő egy hónapból 20 napot menstruál és olyankor kizárt nála az együttlét.

Nagyon nehéz kibírni,mert én hetente legalább háromszor igényelném.

2018. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ. Ha komoly oka van (betegség, veszélyeztetett terhesség és szülés stb.), akkor szerintem elég sokáig megértő tudnék lenni.

Ha mindig csak az a szöveg, hogy "fáradt", azt hosszú távon nem bírnám. Egy kapcsolatban fontos a szex.

2018. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!