Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így jogos? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így jogos? Lent

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Én még egyetemre járok, tanulok. Ő már dolgozik. Nekünk nincs olyan sok pénzünk, alig van otthon valami (nasi,ennivaló,üdítő). Általában nálunk szoktunk lenni. Viszonylag elég jól keres. Ő mindig vesz magunknak minden félét, ha megyek. Azt várja,hogy főzzek,takarítsak (cserébe?!). Igaz mindent megvesz. Szerintetek ez elvárható így ? Én 22/L. Ő 27/F

2018. febr. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Jogos, nem jogos... lenyegtelen. Most epp idomit be teged, hogy megtalald majd a helyedet a kapcsolatban, ha esetleg osszekoltoztok.
2018. febr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Meleg Patrik László ***** válasza:
A pénzt ne vidd bele a kapcsolatba.Különítsd el a kettőt.
2018. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem,szóval mikor átmész hozzá,ő vesz otthonra kaját-piát,és cserébe elvárja,hogy kitakaríts nála vagy miiii?! :D
2018. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Es ezt nevezik jovonek . Amikor jovot elitesz valakivel muszalybol.. inkabb egy csoro pasi mellett legyel aki szeret es ember szamba vesz. En 25 evesen megtudok magamra fozni , mosni stb.
2018. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

O.O lol ezt most ùgy kell érteni, hogy amikor meghív magához s beleeszel valami nasiba az már házimunkát jelent? Mint valami étellel fizetett takarítónõ? Mi a tarifa egy tâbla csoki az fürdõ pucolás?


Nem lehet, hogy ettõl független az egész fõzésdi? Hiányzik neki a házikoszt csak hülyén felyezi ki magát?

Vagy azért kér, hogy takaríts mert derékig érõ hajad van s mindenhol megtalálja?

2018. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tök szerencsésnek érzem magam. Valahogy minden barátnőm teljesen magától csinált nekem kaját. Szimplán azért, mert jól esett nekik a gondoskodás. Sőt, ha épp nálam aludtak, amikor leléptünk, teljesen maguktól be is ágyaztak.
2018. márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy azt várja?Eszel náluk és mondja hogy na most ganézz ki a disznók alól vagy hogy? :)
2018. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Idétlen egy dolog. Szóba se állj olyan pasival, aki nem tudja ellátni magát, de az a cserekereskedelem valami piacon OK, de egy párkapcsolatban... finoman szólva nem OK.
2018. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen kb. De még a kaját is én csináljam. Nem tudom most ez normális e és túl reagálom. Vagy az ellenkezője
2018. márc. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!