Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam, hogy szeretem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy szeretem vagy értelmetlen lenne?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom ahol a srác odáig volt értem, de eléggé megbántottam, majd a szakítás után rátettem 1-2 lapáttal. Azt mondta utána, hogy csak szórakozott velem és életében először most szerelmes. (anno nekem is ezt mondta). Mivel anno mondta, hogy mindig akkor történik ez vele, hogy átb.sszák, ha valakit közel enged magához, nem hiszem el, hogy beleszeretett volna másba és gondoltam elmondom neki, hogy én még szeretem.
2018. febr. 25. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Mielőtt valakit megbántunk, akár szavakkal akár tettekkel, nem árt belegondolni hogy nekünk az ő helyében ez hogy esne. Miért bántottad meg? Élvezted hogy megaláztad vagy mi? Egyébként szerintem felesleges neki elmondani, mert lehet hogy megbocsájt, de a szavaid mindig tüskék lesznek benne, és emlékezni fog rájuk.
2018. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!