Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok mindig féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok mindig féltékeny az exekre? Hogy tudnám levetkőzni ezt a rossz szokásomat?

Figyelt kérdés
Mindig csak az exekre vagyok féltékeny, más nőkre szinte soha. Elképzelem, hogy milyen sokáig együtt voltak meg milyen jó volt a kapcsolatuk amíg tartott és kiráz a hideg...Szerintetek ezen pl pszichológus tudna segíteni?

2018. febr. 25. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány.
2018. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor voltam általába fèltèkeny ha tudtam arról,hogy miket èltek meg az exeim a párjukkal.


Jelenlegi kapcsolatomban csak pár szót tudok az exeiről.Egyikünk se mesèlget,s ez igy jó. Látásból ismerem mind a két ex csajt.


Szerintem ez valahol önbizalomhiány is.

Ne avval foglalkozz,hogy régen neki milyen volt hanem avval,hogy most veled van.S élvezd ki ezt!

2018. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez nagy hiba hogy csak exere.

nézd, én még sosem csaltam meg barátnőmet. Egyiket sem.

de, számtalanszor lett volna lehetőségem. flörtök, érintések (nőrészéről) simulós táncok stb.

És nem exektől haha...

érdekes, hogy viszont mikor szingli vagyok, mintha a homlokmra lenne írva....borzalmas ismerkedni, szinte letört szárnyakkal ha lennék.

Egyet ne felejts el: az ex nemhiába ex.

Persze, en is féltékeny vagyok néha, ha pl vmi miatt találkoznak. de okkal van velem, és nem vele.

2018. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy nélkülük nem jöttetek volna össze. Neki ez volt az útja.

(amúgy neked?)

2018. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!