Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetnék össze újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze újra valakivel akivel én szakítottam? (Felnőtt nő vagyok)

Figyelt kérdés
Sok rossz dolog történt már az életemben (komoly dolgok) és van egy férfi (ugyanazon a helyen dolgozunk csak más részen) akivel már voltam szeretői kapcsolatban de szakítottam vele mert nem akartam túl szoros kapcsolatot rossz tapasztalatok miatt és mert féltem az érzéseim miatt. És most barátságban vagyunk de mindig segít nekem mélypontokban. Most nagyon hiányzik hogy ölelgethessem és puszilgathassam. Újra összeszeretnék vele jönni de nem tudom hogy adjam tudtára. (Tudom hogy ő is szeret) De elég megalázónak érzem hogy így meggondoltam magam mert úgy érzem hogy ez arra utal hogy határozatlan vagyok és életképtelen.

2018. febr. 25. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond meg neki őszintén, hogy mit érzel, indokold meg a változást is.

Rosszabb esetben beégeted magad, jobbik esetben pedig összejöttök.


Egyébként miért pont ő? Ha szakítasz valakivel, annak meg volt az oka. Miért nem teljesen más emberrel kezdesz?

2018. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Tedd szét a lábad neki és cocózd le, azt meg fogja érteni:)
2018. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő a tökéletes és lehet hogy ez gyerekesen hangzik de igaz. Egyébként köszönöm a gyors és hasznos válaszod.
2018. febr. 25. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem konkrétan ő hiányzik, csak kell valaki. Ő is le fogja vágni. Hány évesek vagytok? Kicsit gyerekes ez a kell, mégse, aztán mégis... Nem csodálkoznék, ha ezután barátkozni sem akarna.
2018. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

“...úgy érzem hogy ez arra utal hogy határozatlan vagyok és életképtelen.” - ez egy dolog, de az még rosszabb, hogy játszol vele és kihasználod az érzéseit.

“Most nagyon hiányzik hogy ölelgethessem és puszilgathassam. Újra összeszeretnék vele jönni...” - aham. És hol van Ő a történetben? Szereted? Fontos neked? Törődsz azzal, hogy vele mi van, ő mit érez, miközben te az épp aktuális hangulatod szerint kb. dróton rángatod? A kérdésedből nem úgy tűnik, hiszen azt írtad, megalázónak érzed, mert te, te, meg te... és ő?

Ezeket gondold át, mielőtt lépsz.

28/n

2018. febr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kihasználni épp ezért szakítottam előzőleg vele. És igazából mindketten hiányzunk egymásnak csak még semelyikünk se tett ellene. És épp ezért tenni szeretnék érte. És úgy érzem hogy ő bizonytalan megtenni ezt mert ÉN szakítottam vele. És ez nem hirtelen hangulatváltozásokból van. Már régóta terveztem vele közös jövőt.
2018. febr. 25. 11:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő eddig az egyik legfontosabb személy az életemben. És egyértelmű jelei vannak hogy ő se csak barát akar lenni
2018. febr. 25. 11:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor állj sarkadra és mondd meg neki. Legyél akkor most végre határozott. Nem értem, miért tántorítanak el ilyen érzések, mint "jajj most olyan izének tűnök emiatt mások szemében", hogy boldog lehess.


Legyél már felnőtt, áll ki elé!

2018. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!