Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottam a barátnömmel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a barátnömmel 2 hete! Neki már másnap volt valakije és erre ugy reagáltam h én is összejöttem valakivel! De még mindig nem igazán tudtam megszeretni az ujj barátnömet! Mitcsináljak? Nem akarom bolonditani.

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 20:45
 1/4 anonim válasza:
100%
Mondd el neki,hogy mi a helyzet.
2013. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

*új barátnőmet

ez már annyira szúrta a szememet hogy muszáj volt kijavítanom

ha még írni se tudsz inkább hagyd békén a lányokat.

2013. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akartam írni, hogy "mint az oviban", de amikor láttam, hogy írni sem tudsz, realizáltam, hogy tényleg az oviból való vagy. :) Nem kell még neked barátnő. :)
2013. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod bolondítani,akkor mondd el neki az igazat,hogy túl korán vágtál bele a kapcsolatba,és nem vagy belé szerelmes,neked ehhez több idő kell,meg össze vagy zavarodva az exed miatt.Légy őszinte vele,ez a minimum!Máskor ne ugorj bele bosszúból ilyen hirtelen másik kapcsolatba,mert nem lesz jó vége.

Egyébként pedig tényleg nőj fel érzelmileg,és jobban figyelj a helyesírásodra is,mert sokat elárul rólad.

2013. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!