Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ha kiderulne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha kiderulne hogy a 26 eves parotoknak a legidosebb no akivel szexelt az 50 volt? (22N)

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

csak a fordított verziót tudom vizsgálni, hiszen srác vagyok.

én nem venném jó neven ha a barátnőm beközölné, hogy amugy volt egy 50 es fószerrel

2018. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan elgondolkodnék, hogy van-e valami baja...
2018. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáznak tartanám!!
2018. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2018. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért zavarna? Örülj neki, hogy 50 évesen sem kell majd fájjon a fejed emiatt. A feminácik úgyis megmondják neked, hogy x évesen sokkal vonzóbbak, mint 20 évesen voltak.
2018. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%

Az én férjem 26 éves, és 44 éves volt a legidősebb nő akit annó 22 éves korában elkapott...


Én azt mondtam erre, hogy:

"fujjj, de undi vagy"

ő meg azt, hogy: "De szívem! ez nagy dicsőség, hogy ilyen fiatalon sikerült elcsábítanom egy meglett asszonyt!"

erre én: "Micsoda érdem! Hát rögtön szobrot is emelek neked, annyira K U R V A jó vagy!"

ő meg: "Szívem valld be, hogy ezért szerettél belém!"

én:"Miiii? Azt hiszed azért szeretlek mert öreg nőket dugványoztál?!"

ő:"Nem! Hanem azért, mert K U R V A jó vagyok!"

én:"Na jóóóó! Nagyon elvagyunk szállva magunktól kispofám, úgyhogy, ha ennyire szuper jó vagy, mehetsz mosogatni, hogy megmutasd hova tudod még fokozni ezt a nagyszerűséget!"


Erre elröhögtük magunkat és ennyi volt...


Engem nem viselt meg...:)

2018. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, volt 45 éves barátnőm. Sok olyat mutatott, amit fiatal lányok nem tudtak.
2018. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is egy vénség vette el az ártatlanságomat, én 17 voltam, ő meg 34 fölött... de sok későbbi nőm örülhetett ennek.
2018. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Most már nem csak a fiatalabb hanem az idősebb nőkre is lehet féltékenykedni?
2018. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Kiderülne"???? - megkérdezted, ő meg válaszolt, te meg nem tudsz mit kezdeni ezzel. Ne kérdezz olyat, amire esetleg nem tetszik a válasz.

Egy párkapcsolatban nyilván mindent meg lehet kérdezni, végül is minden, ami történt kellett ahhoz, most együtt legyetek.

De sohasem értem ezeket a leltározós embereket, hogy hány korábbi partnere volt, meg hány éves (?), a mellbőségekről is kikérdezed?

2018. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!