Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy a párom és egy régi ismerőse 'kapcsolatba'léptek egymással? Túlspilázom?

Figyelt kérdés

Párommal a minap a barátainknak írtunk a Facebook messengerén és ott láttam, hogy van egy új ismeretsége egy lánnyal. Megkérdeztem, hogy ki ő vagy honnan ismeri és mondta, hogy egy régi ismerőse- küldött barátkérőt- még mikor voltak az egyik városba kirándulni. Ezzel nem is volt semmi baj, megértettem s kész. Aztán láttam, hogy a párom megkereste őt egy másik közösségi oldalon és ott is bekövette. Nekem nagyon furcsa lett,hogy most hirtelen felbukkant a lány és hogy a barátom más oldalakon is keresi, nézi őt. Rákérdeztem és kiderült,hogy azon a kiránduláson ismerte meg őt, s bejöttek egymásnak, de aztán a párom hazajött és ennyi. Most meg csak kíváncsi volt rá.


Nekem ez eléggé rosszul esett... Oké, hogy az embernek vannak ismerősei, de így, hogy tudom, hogy tetszett neki és nézegeti, bejelöli minden oldalon,hogy ezután is láthassa nekem szálka lett a szememben.


Ti mit gondoltok erről? Lehet kissé gyerekesnek tűnik így, meg azt mondhatjátok hogy neten keresztelül úgyse d~gja meg, viszont zavar a tudat, hogy kíváncsi rá, kereste, akarja ezentúl látni a vele kapcsolatos dolgokat. Kérlek csak normális válaszokat, tanácsokat írjatok, nincs szükségem letolásra, csak nem tudom mit gondoljak.😔 21n


2018. febr. 26. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Mond meg a párodnak, hogy zavar a csaj. Ha normális a párod, meg fog nyugtatni és megbeszélitek. A gyakoritól csak leoltást fogsz kapni.
2018. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Igen, gyerekesen viselkedsz és féltékenykedsz, amikor nincs rá valódi okod.


Miért ne lehetne kíváncsi rá? Miért baj, ha tetszik neki? Nem azért van veled, mert te vagy az egyetlen ember a világon, aki érdekli és tetszik neki. Azért van veled, mert így döntött.

Nekem is vannak olyan nő ismerőseim, akik bejönnek, sőt, van, akivel találkozom is időnként. Mégsem lépek félre, pedig lenne rá lehetőségem. Egyszerűen azért, mert a páromat választottam, elköteleződtem mellette és nem akarok visszaélni a bizalmával.


Nem azt mondom, hogy a barátod biztosan nem akar semmit ettől a lánytól, ezt nem tudhatom. Én azt mondom, hogy amit leírtál, önmagában semmit sem jelent. Beszélget valakivel, akivel régen bejöttek egymásnak. Na bumm.

2018. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Jogosan.

Bejött neki, bejelöli/követi, beszél vele...

Kérd meg, hogy törölje ki, ha nem is az életéből, de a közösségi oldalakról, mert téged zavar. Amúgy is mire kíváncsi?

Én se tűrném, ha olyan csajt követne, aki bejön/bejött neki.

2018. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Azt gondolom erről, hogy rettenetesen fárasztó egy nő, pontosabban lány lehetsz. Természetes hogy rajtad kívül más ember is érdekli a földön.
2018. febr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Akik azt irták, hogy természetes, hogy más is érdekli rajtam kivül a földön: Ebben az esetben is természetes, hogy olyas valak iránt érdeklődik hirtelen, akivel egyszer találkoztak és tetszettek egymásnak? Nem kell csak velem foglalkoznia, törődjön a családjával, barátaival rajtam kivül is... Ti ezt teljesen normálisnak vennétek a saját kapcsolatotokban?

2018. febr. 26. 13:16
 6/16 anonim ***** válasza:
7%
Nem a tulajdonod, nem esküdött örök hűséget. Ennyi jelből nem gondolnék komoly dologra, de ha meg akarod tartani, hát legyél érdekesebb. A kapcsololat életbentartása is aktivitást igényel.
2018. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát engem azért megleptek a válaszok, hogy ez ennyire normális, és elfogadható dolog lenne, hogy a párunk más iránt érdeklődik, olyan iránt akivel korábban kölcsönösen tetszettek egymásnak?

Azért ez szerintem mindenkinek rosszul esne, vagy legalábbis szöget ütne a fejükbe. Mert lehet hogy tényleg tök ártatlan a dolog, és csak úgy általánosságban érdekli mi van a másikkal, de lehet, hogy ez a "megkeresés" felkeltette komolyabban az érdeklődését.

Amúgy mikor volt ez a kirándulás, még nem voltatok együtt? Mióta tart a kapcsolatotok?

2018. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Ezen az oldalon minden olyat gyerekesnek titulálnak, ami közösségi oldalakon történik. Mondjuk attól még, hogy Facebookon történik valami, attól miért ne lehetne jelentősége? Ha valakire ráírok, hogy de meg..., akkor az nem jelent semmit, mert csak írtam a Facebookon?


A kérdésre válaszolva, ez nekem is gyanús lenne és rosszul esne. Szerintem figyeld meg egy darabig, hogy párod mennyire tartja a nővel a kapcsolatot. Lehet, nem is beszélnek soha többé és el is felejti. Persze, ha nagy beszélgetésekbe kezdenek, akkor azért nem árt óvatosnak lenni.

2018. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is nagyon szarul esne, de én nem bírnám ki, hogy ne hozzam szóba neki. Szerintem említsd meg, nézd meg hogyan reagál rá.
2018. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen is jogosan esik rosszul. Ha nem akar tőle semmit, mégis mi a fenének jelölgeti be meg követi stb.? Minek? Miért jó az hogy ott van a kisértés? Nem is értem azokat a válaszolókat akik ezt normálisnak tartják.. Mégis, náluk mi veri ki a biztosítékot ha nekik ez semmi? Esküszöm nem értem! Ennyi birka van?
2018. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!