Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldhat fel magától a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldhat fel magától a telefonom? Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felold a zsebemben,mire előveszem és feloldom a zárt egyszerűen már felugrik az ablak,hogy engedélyezem e az élő videót,felhív embereket a messengerben,felveszi a hangomat..dehát hogy oldhat fel a zsebemben,ha nem old fel elméletileg,csak ha bőrrel érintkezik?

Épp egy kis veszekedés után a párommal látom,hogy előveszem és a telefon magától felhívta a testvérét,aki nem fogadta a hívást szerencsére.

Ugye a hangüzenet nem ment át,ha nincs ott a hangüzenet a nem fogadott hívás alatt??

Fogalmam sincs hogy felvette e a hangot és nem ment rá a küldésre vagy pedig nem csörgött addig,hogy felvegye a hangot.

Tehát ha nincs ott a hangfelvétel a beszélgetésben ,csak nem fogadott hívás,akkor nem ment át neki hang,igaz???


2018. febr. 27. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj... Az én munkahelyemen pedig szellemjárás van, mert folyton leesnek dolgok a földre, amikor ott vagyok.

Egyébként valószínűleg megfertőzték a telefonod, és valaki szórakozik veled, visszaél az adataiddal, videókat és hanganyagot vesz fel rólad, a képeidet nézegeti..stb Fogadjunk, hogy víruskereső sincs a telefonodon. Az android a legkönnyebben feltörhető operációs rendszer a piacon.

2018. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól tudom elég a testhő+súrlódás az oldáshoz. De miért nincs mintád?? Nekem is old a zsebemben de csak oldal húzás. Mintánál csak tíltott.
2018. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha kiment a hang? Akkor mi lesz? A testvére megtudja, hogy olykor veszekedtek? Hűha, ez már a vég.


Hogy van beállítva a telefon feloldása? Állítsd be valahogy máshogy, használj kódot, vagy valami.

2018. febr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont miatta veszekedtünk.

De ha csak azt mutatja,hogy nem fogadta a hívást,más pedig nincs alatta,tehát lejátszható hang,akkor nem is küldött semmit,igaz?

Kérdezte miért hívtam,nem hallotta ,hogy cseng és nem tudta felvenni.

Mindenki azt mondja,ha nincs ott a lejátszható hang,akkor tuti nem vett fel hangot,legalábbis nem küldte át.

Nincs ott semmi,csak h nem fogadta a hívást,mégis úgy idegesít a dolog

2018. febr. 27. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Multkor az anyos miatt veszekedtetek meg es akkor meg veletlenul pont ot hivta a telefon.......
2018. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Állítsd be kódra vagy mintára, ha van ujjlenyomatos verzió, akkor azt is mellé.

(Sajna magában ujjat már nem lehet, biztonsági okokból kell mellé másodcucc, ami szerintem nagy baromság... de ez van.)

Ezek nem tudnak csak úgy feloldódni, és máris meg van oldva a probléma.

Tiltsd le azt is, hogy zárolt képernyőn beléphessen alkalmazásokba - androidon ezek alapból a hívás és a kamera, vagy amit beállítottál.

2018. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kémprogram van rajta. Keress valami jó virusirtót, lehetőleg fizetőst, mert az ingyenes gagyi.
2018. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:
Álllítsd át kódosra. Úgy már nem fog.
2018. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!