Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (Fontos rész lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Fontos rész lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akinek barátja van de bele szerettem. Megmondtam neki hogy szeretnék távolabb kerülni tőle de könyörgött hogy ne tegyem. Egy cégnél dolgozunk most minden nap találkozunk bár szükségszerűen nem látjuk egymást mert elég nagy és elég nagy a hajtás is, a barátjával is csak ritkán tud találkozni. Tényleg nincs más mint véglegesen megszakítani a kapcsolatot? Mert ez így fáj nekem és a munkahelyemen is csökken a teljesítményem de a legjobb barátom.

2018. márc. 2. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
szeress ki belőle.. beleszerettem XD mekkora gyenge elméjű vagy. ki az a balek aki szerelembe esik? :D
2018. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

jó, túlreagáltam.

de ez nagyon gáz! miért nem vagy felé tisztelettel?

2018. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem jó ötlet beletúrni más kapcsolatába azért, mert neked érzelmeid támadtak. Inkább tartsd meg a távolságot és uralkodj magadon. Mondjuk a lányt sem értem, hogy ezt tudván, miért nem engedett.
2018. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most nem tudom hogy nem voltam érthető vagy ti nem fogtátok fel amit írtam. Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat ezért akartam távol maradni, de nem hagya.

Balek nem hiszem, hogy lennék hiszem olyan lányok rajonganak értem akik fotózásokra járnak és ez mellet rendkívül értelmesek (diplomásak is)

2018. márc. 2. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. Nem kívánom senkinek ezt a fajta fájdalmat, mert szörnyű. Magam is próbáltam felülkerekedni rajta, elnyomni magamban, de újból és újból előjött. Nem tudom, mit csinálj, de én a szakítást választottam.

Aki veled akar lenni, az veled lesz. Akivel dolgod van az életben, az nem fogja hagyni, hogy elsétálj.

2018. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!