Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy az édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy az édesanyám ne utálja a barátom?

Figyelt kérdés

Már több mint egy fél éve vagyok együtt a jelenlegi a barátommal és egyre rosszabb a kapcsolat, már annyira hogy nem hajlandó feljönni hozzám anyám miatt. Anyukám szerint engem a barátom csak kihasznál és nem szeret, azt várja, hogy mikor szakítok vele, mivel azt látja, hogy én se vagyok boldog, miközben miatta (anyám miatt) nem vagyok boldog. Kibeszélte a barátom háta mögött és végül megtudta a barátom. Tönkre megyek, hogy két tűz között vagyok, mit tegyek?

Azzal támisztja anyukám alá az állásontját, hogy nekem sose mondta a barátom, hogy szerelmes, meg hogy engem nem ugrál körbe, meg milyen már az, hogy szilveszterkor se jött el hozzám (300 km távolság) és, hogy valentinra se kaptam semmit (azt közösen megbeszéltük a barátommal, hogy mivel nem találjuk értelmét igy mi nem adunk semmit)

19L


2018. márc. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs beleszolása, nem az ő dolga, és ezt nyugodtan mondd meg neki. Azzal vagy, aki boldoggá tesz, ne ő mondja meg, hogy köztetek milyen a kapcsolat, szeret-e a barátod és hasonlók. Állj a sarkadra.
2018. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm. Próbálok, csak nehéz, ha a lelki "terror" és manipulációt próbálják itthon használni.
2018. márc. 4. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy édesanyàdnak icipicit sincs igaza? Te szerelmes vagy, nem biztos, hogy tisztán látsz. Eddig milyen volt a kapcsolatod anyukáddal? Feltételezed róla, hogy rosszat akar neked?
2018. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy valamilyen szinten igaza van, és el is mondtam neki az én nézeteimet, de mindig az volt, hogy végén akkor lett itthon nyugalom, ha azt csináltuk amit ő jónak talál és ezt nem csak én mondom (édesapámmal is beszéltem a helyzetről)
2018. márc. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!