Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Barátom apja és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Barátom apja és az én édesanyám összehézasodnak! Mostmár mi nem is lehetünk egy pár?

Figyelt kérdés
Két héttel ezelőtt találkoztam édesanyám pasijával, akivel már évek óta jár. Kiderült, hogy barátom (pasim) apja az!!!!! Anya tudta, hogy járok Petivel, találkozott is vele, mondta, hogy szerinte is nagyon aranyos és összeillünk. Tegnapelőtt jelentette be anya, hogy összeházasodnak Peti apjával és lesz egy "testvérem" igy, mert Jánosnak (Peti apjának) képzeljem van egy fia!!!!!! Most akkor mi nem lehetünk már egy pár? Hisz nem vagyunk vérrokonok, csak születink házasodnak össze! Hogy történhetnek ilyen véletlenek? A búbánat rágja széjjel, ilyen csak az Otellóban történhet, és itt nincs is Iago :'( Valaki segitsen, mi van ilyenkor?
2010. máj. 8. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. elég durva, hogy anyukád nem mutatta be eddig a pasiját, csak most, hogy hozzámegy...


2. miért ne lehetnétek egy pár? Nem vérszerinti rokonok lesztek, csak 'mostohatestvérek').

Minden mehet úgy tovább, ahogy eddig, és legalább egy fedél alatt fogtok lakni, ennek inkább örülj, mint rágódj! :)

2010. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
jézusom.:S ez nagyon durva.:O de hogyhogy anyukád nem mutatta be évekig neked a pasiját?:O egyébként meg hogyne lehetnétek egy pár.(: rokonok nem vagytok, meg semmi.(: és így legalább mindig együtt lehettek.:D
2010. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan járhatsz vele ettől.nem vagytok rokonok.legalább mindig együtt leszetek.de anyud miért nem volt képes előbb szólni?kicsit önzőnek tűnik nekem....
2010. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem így majd közelebb kerültök egymáshoz :d nem tudom mennyire komoly a kapcsolatod a barátoddal ha nem komoly akkor nem a legjobb ha 'tesók' lesztek de ha komoyl a kapcsolatotok akkor ennél jobb nem is történhetett volna veletek :P
2010. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon komoly a kapcsolatunk. Igen, úgy. Én sem tudom felfogni, hogy miért nem mutatta be eddig anyum a "mostohaapámat". Akkor elvileg semmi jogi akadály nincs, hogy szexeljünk és/vagy összeházasodjunk?
2010. máj. 8. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Járni éppen járhattok, csak az lesz a szívás, ha majd szakítotok. Bár addigra talán ők is elválnak...
2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen jogi akadálya nincs, emiatt ne aggódj!!!
2010. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

hát ez elég sz*r elyzet :S...

de én azér nem járnék a mostohatestvéremmel kicsit gondolkozz el ...

2010. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

20:39: Óvoda óta ismerem, évfolyamtársam volt általánosban, akkor lettünk barátok, szintén évfolyamtársam középben, 10-edik óta járunk.


SOSEM tudnék mostohatestvéremként tekinteni rá: egész eddigi életemben a szerelmem, férfiideálom volt, akivel végre 3 éve együtt is lehetek! Ez olyan, mintha a te feleséged/férjed/barátod/barátnőd jelentené be, hogy holnaptól kezdve jogilag testvérek vagytok! :'(

2010. máj. 8. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
SZia! Ez egyáltalán nem baj, én ismerek egy ilyen párt, aki ugyanebbe a cipőbe jár, és együtt vannak, boldogok. Attól még ti nem lesztek rokonok, ti járhattok. Szerintem még többet is lehettek együtt, szinte együtt lakhatsz majd a barátoddal, szerencsés vagy én alig látom az enyém! Üdv!
2010. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!