Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy a fiú alacsonyabb/magasabb kategória a lányhoz képest?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, de nem tudom eldönteni, hogy esetleg túl rossz vagy túl jó pasi vagyok hozzá, ezt hogyan lehet eldönteni?


Persze nem ezen múlik egy kapcsolat, hogy mit gondolnak mások, meg látok szélsőséges példákat mindkét végletre nézve...

Szóval nem kell oltani ezzel...


2018. márc. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

Mutass képet rólatok és kielemezlek titeket.


Ahogy érzem, nagyon hasonló szinten vagytok. Szinte ugyana szint, csak nagyon mások vagytok. Te vagy felette pár százalékkal.

2018. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt kértem hogy állapítsd meg hanem azt kérdeztem hogy ez miből látszódik
2018. márc. 4. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem párkapcsolat függvényében ezt nem kötelező meghatározni, inkább abban jó gondolkodni, hogy összeilletek-e, vagy sem. Pl. lehettek azonos kategóriában, ha nem illetek össze, nem talál a szó.


Csak az önértékelési gonddal küszködők foglalkoznak ezzel, az önbecsülésüket rombolják azzal, ha folyton azon pörögnek, hogy ki magasabb kategória náluk.


Ezt máskülönben nem értem, hogy mi olyan nehéz eldönteni, komolyan...

Magas kategória: szép, ápolt, erős, magabiztos, művelt, intelligens, szórakoztató, sportos, jó ízlésű, jól nevelt, erkölcsös stb.

Alacsony kategória: csúnya, ápolatlan, félszeg, tehetetlenke, síránkozó, műveletlen balga, butácska, unalmas, ízléstelen, elhízott vagy túl sovány, egészségtelenül néz ki, bunkó, erkölcstelen.


Emberenként megoszlanak mindenkiben más-más tulajdonságok, van aki egyes szempontból jobb, de egy másikban rosszabb. Akinek bármiben jelentősen több pozitívuma van, mint neked, az magasabbnak számít.

2018. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írod, tökmindegy mit gondolnak mások, de még maga a csaj is. Ha meg akarod hódítani állj hozzá férfiként, te gondold magadat magasabb kategóriának, magabiztosság, önbizalom. A nőknek a náluk magasabb kategóriájú pasas kell, akit nem tudnak megrendíteni, mert hisz magában, és elő tudja adni magát, hogy ő diktálja a feltételeket, és nem a nő.
2018. márc. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!