Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
van egy srác,és el kell mondanom neki hogy mit érzek iránta..csak az a baj hogy ha ott a lehetőség,nem merek megszólalni=(
2010. jún. 9. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány!Ne égesd le magad. Ha ő nem lép,vagy egyértelmű,hogy nem jössz be neki,ne mond el neki,mert csak neked lesz kínos.
2010. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én tudom.

Szóval: Megkérded tőle hogy szeretne-e veled járni.

Ha aztmondja hogy nem akkor neked az a válaszod, hogy:

Én nem is akartam csak fogadtam az eggyik barátommal én arra hogy igen ő arra hogy nem most vesztettem 1000 Ft-ot.



By:Doma

2010. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Marhaság nem égő csak annak érzitek láttál már olyan embert aki ha látja a történéseket azt mondja hogy égő? nem csak a patkányok akik irigyek, de a barátok biztosan nem a többiek csak statiszták
2010. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tényleg el kell mondanom neki,hosszú történet,és már jó ideje húzom a dolgot,de nem tudom hogyan kezdjek hozzá=(és sztem sem égő,mai világba sok lány kezdeményez:S
2010. jún. 9. 15:56
 5/11 anonim válasza:
Hát... HA nem mersz megszólalni, akkor ne is mond el, mert úgyis vmi vérciki helyzet sül ki belőle. Én a helyedben szép lassan közelednék hozzá. Azután ha látod, h nem utasít el, az mák. Dumáljatok sokat, menjetek haza együtt, stb. És akkor valszeg összejöttök. Ha elutasítóan viselkedik az gáz. Akkor írj nek egy szerelmeslevelet. Báár ezt az elején is megteheted. Jah, írj csak neki!
2010. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amiket mondtál már rég megvolt köztünk régebben...nem beszélek vele már jó ideje.lassan féléve,csak nem rég szakított barátnőjével,és ezért kell elmondanom neki!a levélen én is gondolkoztam,de nem tudom hogy jó ötlete:Spéntekig még van időm igaz nem sok,talán addig erőt is merítek ahhoz hogy oda álljak elé...mégha nehéz is lesz...köszi=)
2010. jún. 9. 17:40
 7/11 anonim válasza:
NAh jó, ha mindenképpen el akarod mondani neki, akkor hajrá!! majd írd meg mi volt:) Hívd félre, semmiképpen se a barátai előtt, az égő lenne. De ha most szakított a barátnőjével, háát....
2010. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi=)igen,ezt fogom tenni...és irok majd=)
2010. jún. 11. 14:08
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a segítséget...megfogadtam a tanácsotokat,elhatároztam magam,mire összejött egy csunya lánnyal tegnap=(igy nem volt értelme hogy elmondjam neki szóval el kell felejtenem!
2010. jún. 12. 13:10
 10/11 anonim válasza:
Szar ügy az már biztos
2010. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!