Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ő verte/verette meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő verte/verette meg?

Figyelt kérdés

Úgy 3 hónapja ismerkedtem meg egy fiúval. Nagyon jóban lettünk, eddig 1x találkoztunk, de kb. olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint ha évek óta ismerném. Rengeteget videotelefonálunk és beszélgetünk. Nekem elég sok családi problémám van és mivel ő Pesti én pedig Debreceni így nem tudunk mindig találkozni. Múlthéten egy családi veszekedés után elmentem sétálni, az exem pedig arra kocsikázott, megállt, azt mondta hazavisz, közben beszélgettünk, elsírtam neki a nyomoromat és lefeküdtünk egymással a kocsijában. Nagyon utáltam magamat utána és még most is. Másnap elmondtam a fiúnak, akiről fentebb írtam. Nem bukott ki, azt hittem elhord majd mindennek, de csak annyit írt, hogy csalódott bennem és azt kérdezgette, hogy hogy hívják az exem. Végül elmondtam neki. Azóta alig beszéltünk. Ma reggel rámírt az exem, hogy tegnap este összeverték a házuk előtt, elég komoly a dolog, műteni is kellesz több helyen és lehet, hogy maradandó károsodást is szenvedett. Egyből arra gondoltam, hogy az a fiú tette. Megírtam neki, hogy mi volt, de még nem válaszolt, nem is látta. Szerintetek is ő verte vagy verette meg? Nekem nagyon gyanús, ilyen véletlen nincs én szerintem.

19/L ; 27/F


2018. márc. 6. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellene ri**ni. 😂😅😁
2018. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Valóban gyanús és lehetséges. De miért mondtad el az exed nevét? Szerintem marhára nem tartozik rá, és látod, mi lett az eredménye (ha ő volt persze).

Mindenképp derítsd ki ezt valahogy.

2018. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ki tudja? Sz.rkavarásból viszont jelest érdemelsz. Jó lenne, ha legközelebb meggondolnád, kinek mit mondasz el!
2018. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Hány nap telt el az exed nevének az elmondása és a megverés között? Szerintem ezt ilyen hamar nem lehet megszervezni (mármint egy megveretést). Gondolom én.
2018. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Igazából téged kellett volna megverni :D
2018. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Milyen gavellér exed van, hogy amikor padlód vagy, legalább jól megdug. :)

Nem tudom, hogy ő verette meg vagy sem. Ha nem egy városban laknak akkor nem is nagyon tudná leszervezni ennyi idő alatt.

2018. márc. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy tálaltad. Mármint ennek a fiúnak az exes sztoridat. Ha úgy hangzott, hogy kihasználta az alkalmat és amúgy nem is akartad volna, de belementél.. Akkor talán van ilyen. Azonban ha nem utaltál ilyesmire, kizárólag az önnön gyengeséged és egy menekülés volt számodra akkor kizártnak tartom. Minek bántana valakit... Plusz, kideríteni valaki címét.. Az nem egy pillanat és nem is csak egy telefon vagy üzenet. Utána kell járni, közös ismerőst keresni.. valahogy kitalálni a címét. Az élet nem egy filmforgatás. Szerintem túlmisztifikálod.
2018. márc. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#2: Azért, mert azt mondta, csak kíváncsi rá és meg akarja nézni facen, eszembe sem volt, hogy esetleg ilyet tenne.


#4: Péntek este mondtam el a fiúnak, vasárnap este verték meg az exem, de ezt csak tegnap tudtam meg.


#7: úgy tálaltam, ahogy történt. Magam alatt voltam, sétálni mentem, találkoztam az exemmel, felajánlotta, hogy hazavisz, elsírtam a nyomoromat neki és a kocsijában megtörtént. Ennyi. Nem magyaráztam bele semmit, csak ami történt.

2018. márc. 6. 13:26
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

És te hagyod neki, hogy nézegesse az exed? Miért? Minek? Mi köze hozzá? Nem értem.

Soha nem mondom meg az exeim teljes nevét, maximum a keresztnevüket, pont ezért. Az a múlt, és ha szóba is kerül az illető valami miatt, akkor sem adom ki, mert nem látom értelmét.

Buta voltál és meggondolatlan, ezt lásd be.

(#2)

2018. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9: Nem vagyunk egyformák. Mikor megismerkedtem vele beszélgettünk az exekről. Én mindegyik exét megnéztem facen, ő akkor azt mondta, hogy nem kíváncsi az én exemre, de ha akkor kíváncsi lett volna rá ugyanúgy megmondtam volna a nevét. Szerintem nincs ebbe semmi.

Ha kiderülne, hogy tényleg ő verte vagy verette meg az exemet, akkor sem érezném magam hibásnak, mert nem tudhattam, hogy azért akarja tudni a nevét, hogy bántsa. Tudom, hogy hibás vagyok, de én csak azt bánom, hogy lefeküdtem az exemmel, mert így elveszíthetem ezt a fiút is. Nyilván sajnálom az exemet is, de jobban érdekel az, hogy az a fiú megbocsásson, mint az exem.

2018. márc. 6. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!