Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom időt kért, ez mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom időt kért, ez mit jelent a pasiknál?

Figyelt kérdés

hosszu az elotortenet.sajnos ossze vesztunk kicsivel tobb mint egy ev utan,most idot kert.végleges lesz nála vagy egy idő után majd lesz még valami? Azt mondta hogy ne keressem mert nyugalom kell neki es ido. Mert osszevesztunk de en helyreakarom hozni. Hagyjak neki idot es majd o tenyleg keresni fog vagy elfelejt majd? :' ( beleorulok a fajdalomba

nagyon szeretem es barmit megtennek erte.


2018. márc. 6. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nem sok jót. Ha a pasi időt kér, az már régen rossz.
2018. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Pasi nyelven azt jelenti, hogy talonban vagy, ő meg körbenéz a húspiacon. Ha talál valaki mást, akkor repülsz. Ha nem, akkor még egészségügyi szexre jó leszel.

Ne reméld, hogy ebből lesz folytatás.

2018. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a lovat ha nincs ,jo leszel még hézagtöltőnek,aztán ha jön a ló ,akkor kivág. Amugy nincs önbecsülésetek h pasiknak térden állva könyörögtök morzsákért...
2018. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy o nem fog mashoz menni,mert azt mondta hogy nem kell egy no se most.

Nagyon csunyan osszevesztunk,az en hibambol de mondtam hogy kifogok javitani mindent de nem akarja elhinni,csak azt mondta hogy akkor ha latja. Honapokig varhatok 😭

napok ota nem alszom,nem eszem,csak iszok meg cigizek.

Csak azert mondta hogy majd ha javulast lat akkor targyalunk hogy en labra tudjak allni ,es utana elkulld ? konyorgom segitsetek 😭 ha o nincs mellettem,en meghalok..

2018. márc. 6. 16:49
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

1-es vagyok.


Én szívesen segítenék tanácsot adni, de csak annyit tudok írni, hogy ha időt kér, akkor nem először volt nálatok ez a nagy veszekedés - gondolom én -, mert egy alkalom után nem kér gondolkodási időt egy férfi sem. Elhiszem, hogy nagyon szereted, de itt mélyebb dologról lehet szó, ami nem egy alkalomból adódott. Lehet, hogy sok kicsi szurkálódás a részedről az agyára ment, sok férfi nem bírja.

Ne könyörögj semmiféleképpen, várd meg, mit lép. Tudom,nehéz, de sajna veszett fejsze nyele a hosszútávú kapcsolatotokban. Még olyanról nem hallottam, akiknél ilyen mondat után minden folyt volna tovább a régi kerékvágásban. Benne megszakadt valami.

Lehet, hogy vannak kivételek, de a többségénél ez végleges döntés szokott lenni.

2018. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem megy? Persze, hiteget ezerrel, hogy TE ne kúrj félre, amíg ő kitalálja, hogy mi legyen - és felpróbál pár csajt :D


Hagyd a fenébe, az exem lassan 4. éve kéri az időt, azt mondta akkor, hogy szól, ha dűlőre jutott.

Nos, én azóta várok rá, de addig összeköltözök a vőlegényemmel, ha nem gond, és hozzá is megyek.


Pfátlanság és gerinctelenség netovábbja az időkérés, mert a másik fél, ha még szeret, akkor meg is vár...

Van olyan barátnőm, aki 6. éve nem tudja lezárni az exét, mert ő is időt kért, néha-néha ráír, érdeklődik, közben meg tudom, hogy a fél várost végigdugta már.

2018. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Az időkérés arra "jó", hogy húzzátok a szakítást. Szerintem marhaság időt kérni. Ha van önbecsülésed, szakítasz.
2018. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Inkább egyedül mint leálazva h bármire hajlandó vagyok egy .. ért,miközben ő végig dug most mindenkit csak te veszed be a nem kell nő mesét..
2018. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kezdtem mint a kérdező pasija. Én sem nőztem viszont sok dolog bosszantott amik többszöri átbeszélés után sem lettek jobbak, amikor ez a szakítás/szünetkérés megtörtént akkor persze ígéretet kaptam mint számtalanszor.


Végül szétmentünk:)

Nem kell mindenhova a megcsalást belelátni. Én csalódott voltam, és nem hajtott a punci, és felnőttként tudok érett döntést hozni.

2018. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Azt jelenti, hogy túl töketlen ahhoz, hogy szakítson veled.
2018. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!