Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elutasítandó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A sztori röviden összefoglalva,van egy srác akit már elég régóta ismerek(12 éves korától) bár nem beszélgettünk egy ideig mert olyan dolgokba keveredett ami miatt nem szívesen beszéltem vele, viszont most újra rám írt.Utoljára amikor beszéltünk 16 éves volt most 19 lesz én viszont most 26 vagyok. Tudom,hogy nem valami szép dolog ha a lány az idősebb de úgy érzem hogy beleszerettem és ő is többet szeretne.Nagyon sokat változott és szeretném megadni az esélyt de félek hogy rossz szemmel néznének az emberek...Tudom hogy ha igazán szeretem ne érdekeljen az emberek véleménye de mégis valahogy érdekel hogy rendben van ez? =/ Köszönöm a válaszokat előre is!

2018. márc. 8. 20:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Járjatok. Már nem kisgyerek,járhatsz vele, ha mindketten akarjátok,és nagyon szeretik egymást.
2018. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*szeretitek
2018. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vele nyugodtan:)
2018. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom nem tetszett a válaszom. :D jobban belegondolva, nem is értem, hogy szerinted mit akarhat egy többszáz km-re lakó 19 éves fiú egy 26 éves lánytól, ha nem tapasztalatot.:)
2018. márc. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 általában az emberek magukból indulnak ki,gondolom te biztos csak tapasztalatszerzésből esetleg a farkad kényeztetése miatt csinálnál ezt-azt...a tiéd is egy vélemény tény és lehet igazad van,de valahogy nem érdekel amit írsz úgyh nem kell fáradnod a továbbiakban :))
2018. márc. 9. 11:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!