Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire elutasítandó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A sztori röviden összefoglalva,van egy srác akit már elég régóta ismerek(12 éves korától) bár nem beszélgettünk egy ideig mert olyan dolgokba keveredett ami miatt nem szívesen beszéltem vele, viszont most újra rám írt.Utoljára amikor beszéltünk 16 éves volt most 19 lesz én viszont most 26 vagyok. Tudom,hogy nem valami szép dolog ha a lány az idősebb de úgy érzem hogy beleszerettem és ő is többet szeretne.Nagyon sokat változott és szeretném megadni az esélyt de félek hogy rossz szemmel néznének az emberek...Tudom hogy ha igazán szeretem ne érdekeljen az emberek véleménye de mégis valahogy érdekel hogy rendben van ez? =/ Köszönöm a válaszokat előre is!

2018. márc. 8. 20:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy nem valami szép dolog ha a lány az idősebb"


Mert?

2018. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Engem nem érdekel milyen korú sráccal jössz össze, de elég elkdeseredettnek tűnhetsz így, hogy 3 év után egyszercsak ír neked és te máris úgy érzed, hogy beleszrettél, sőt! már igazán szereted, szívből jövő szerelemmel.

19 évesen persze, hogy többet szeretne, puncit szeretne. Gondolom minden közelebbi lányismerősének írt valamit, hátha összejön az egyik. 26 éves nőként hogy lehet valaki ennyire buta liba?

2018. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem igen is számít a kor. 26 évesen ne gyere össze nőként egy 19 éves sráccal, mert komoly bajok lesznek. Addig oké, amíg egymásba habarodtok, de utána?

Elkezdi rázni a kolompot a biológiai óra ilyen korban a nőknél és egyre sürgősebb lesz a fészekrakás, ami egy ilyen korú sráccal esélytelen. Ki fog hátrálni belőle és faképnél hagy.

2018. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Ja és hozzáteszem teljesen jogosan fog kihátrálni belőle, mert egyszerűen még nem alkalmas erre.
2018. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben valahogy pont erre számítottam,köszönöm a válaszokat...
2018. márc. 8. 20:47
 6/15 anonim ***** válasza:

"Elkezdi rázni a kolompot a biológiai óra ilyen korban a nőknél és egyre sürgősebb lesz a fészekrakás, ami egy ilyen korú sráccal esélytelen."


Nem látom hol írta a kérdező, hogy gyereket akar és hogy tőle...

2018. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

7 év korkülönbség nem sok. :-)

Hajrá! Mit veszíthetsz?

30F

2018. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Itt írta: "beleszerettem", és itt írta:"szeretném megadni az esélyt"
2018. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a fészekrakás jár egyből a fejemben vele kapcsolatban sőt ezzel teljesen tisztában vagyok...és a "most rám írt" alatt nem azt értem hogy tegnap vagy éppen 1 hete....ha annyira farkalni akarna akkor találna valakit aki közelebb lakik hozzá ugyanis pár száz km van közöttünk.De szeretne eljönni és találkozni a saját fizetéséből(nem anyuci apuci pénzéből)...ha a farkát szeretné dajkálni akkor az utiköltséget költhetné holmi riherongyokra is úgy gondolom(sőt ha lemegy a legközelebbi buliba még ingyen is "kiszolgálják")apropó senki nem mondta h bármi olyanba belemennék egyből. De azért köszönöm pont emiatt kérdeztem meg ezt az egészet,valahogy számítottam rá hogy ez lesz egyből mindenki reakciója és beigazolódott...=/ Nincs több kérdésem..
2018. márc. 8. 21:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Nincs is annál jobb, mikor a szeretők különböző megyében laknak. A lebukás esélye minimális. :)

Emellett lebecsülöd a punci hatalmát, valószínűleg azért, mert mindig kéznél van egy. De egy 19 éves fiúnak, aki most lépett át az iskolapadból a munka világába, vagy ami még rosszab, már régebb óta ott van, annak nem biztos hogy van erre lehetősége. De mivel úgysem mennél bele ilyen dolgokba, és egyébként is mi vagyunk a hülyék, akiknek biztos az az érdekünk hogy neked rossz legyen, így nekem sincs több kérdésem. :)

2018. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!