Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet valakit biztosítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakit biztosítani arról, hogy csak rá van szükségem és nem érdekel más?

Figyelt kérdés
A párom nem érzi,hogy szeretem és csak ő kell nekem. A múltamból féltékeny valakire, azt szeretné ha segítenék neki ebben mert egyedül ezt nem képes megoldani. Nehezen fejezem ki magam, de nem szeretném elveszíteni. Egyszer már elveszítettem amiatt,hogy nem foglalkoztam vele. Nagyon szeret, de tőlem nem érzi. Nem érzi,hogy nekem csak ő kell.
2018. márc. 12. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Forduljon pszichológushoz. Ha magán nem tud segíteni, akkor te hogy segíthetnél?
2018. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet. Barátnőm nem képes megérteni, hogy csak őt szeretem és nem érdekel más, Ezt vhogy nem képes megérteni, hogy lehet ez.

Mindig mondogatom neki, hogy nagyon szeretem, mást nem nagyon lehet tenni

2018. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

A múltamból féltékeny valakire...


és EGÉSZEN BIZTOS, hogy semmi okot nem adtál rá, hogy féltékeny legyen?

nem zörög a haraszt, ha...

2018. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem foglalkoztál vele? Szerintem ha van alapja a bizalmatlanságra, akkor nem csoda, hogy nem bízik eléggé.
2018. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van rá oka, de akkor még nem volt a párom m. Csak szeretném bebizonyítani,hogy komolyak a szándékaim vele.
2018. márc. 12. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy szereted, ölelgesd, szeretgesd, adj neki néha kisseb ajándékokat(egy szelet csoki süti stb amit szeret), bókolj neki.

Keress rá a szeretet nyelvekre, 5 van belőle. Töltsetek ki együtt tesztet, hogy lásd, mivel tudod neki kimutatni, hogy szereted. Hiába adod meg neki pl a dicsérő szót, ha neki az ajándék jelent többet. Így tudatosan tudod kimutatni neki.

2018. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5 Hogy értetted, hogy “elveszítetted”, ha nem is voltatok együtt akkor??


Amúgy fura, ha akkor is elvárta a figyelmed, amikor nem volt a párod. Szerintem ezt finoman tedd szóvá neki, mert eléggé értelmetlen elvárás, hogy szerinte akkoris kikellett volna mutatnod a szerelmed, amikor nem voltatok kapcsolatban..

2018. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egyezik a szeretetnyelvetek, ennyi.
2018. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 szerintem arról van szó hogy a kérdező régen járt/kavart/szexelt valakivel, aztán annak vége lett, összejött a párjával, nem figyelt rá, a párja elhagyta, újrakezdték és most előrángatta ezt a múltbéli alakot hogy őrá most féltékeny lesz. Esélyes hogy valami közük még mindig van egymáshoz, de nem romantikus értelemben hanem mondjuk egy irodában dolgoznak, vagy ugyanoda járnak fogorvoshoz.


Próbáld kideríteni miből érezné a szereteted. Ha neki az kell hogy minőségi közös időt töltsetek együtt, akkor hiába mondod el napi hatszor hogy szereted, főzöl rá minden nap és veszel neki drága ajándékokat mert őt csak az fogja érdekelni hogy már megint november óta nem voltatok randizni.

2018. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeresd. A többit a tested automatikusan megoldja( ölelés, suttogás, szeretgetés, szavak).
2018. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!