Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötösben élni? KÉt nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötösben élni? KÉt nő egy férfi? Vélemények?

Figyelt kérdés

Szitu:

Férfi és nő, házasság két gyerek. Anyuci elfojtott leszbikussága felszínre tör. Nem keres, de összejön egy csajjal. Férjet elhajtja, csajjal összeköltözik. Élnek elvileg boldogan. Közben sok minden történik, férj visszaköltözik, szerető el, feleség utána. Aztán együtt laknak, aztán feleség visszaköltözik a férjhez, mert nem tud nélküle és a gyerekei nélkül élni. Közben többször megbántja a csajt, elküldi, stb. Férjjel, gyerekekkel négyesben élnek, szeretővel nem beszél, hátha így könnyebb lesz. Közben mindenki szenved. Feleség ráébred, hogy mennyire szereti a csajt, férj látja, hogy feleség mennyire szenved, ez neki sem jó. Közben gondolkodnak, hogy éljenek ötösben, mindenki szeressen mindenkit, ez milyen jó lesz.

A csaj már éppen túllépne a dolgokon, amikor jönnek ezek a dolgok. Még mindig nagyon megbántva érzi magát, és nem akar a férj mellett szerető lenni. Társ akar lenni.

Mi a teendő?

Bármilyen vélemény érdekel, ne kíméljetek!


2010. jún. 9. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól sejtem a férj nem keres annyit, hogy fenntartson egy albérletet és ezért "fogadta vissza" az exe? Vagy mi az ok?
2010. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Válás megvolt?
2010. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagy házban élnek, férj már elköltözött, de aztán vissza, mert nem akart a gyerekek nélkül élni. Feleség pedig nem dolgozik, beteg az egyik gyerek, emiatt nem tud és nem is akar, nem akarja másra hagyni. Férj jól keres, ezzel nincs gond. Viszont férj is és feleség is nagyon depressziós, jelen pillanatban a szerető a legjózanabb az életben.
2010. jún. 9. 21:14
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
jézusom. ez aztán komplikált XD
2010. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A férj szerintem egy címeres ökör. De a feleség is ostoba, hogy a gyerekek címén együtt akar maradni a férjével, miközben leszbikus. De egyébként is ez mindhárom fél részéről egy se veled se nélküled kapcsolat.

A lehető legnagyobb baromság volna az, ha hármasban élnének. Könyörgöm, legalább a gyerekek érdekét nézzék!


Nem ítélem el, ha két azonos nemű nevel gyerekeket. Ha azt normálisan, családként teszik, és harmónikus a kapcsolat, a családi élet.

Na már, ebben a helyzetben semmi sem harmónikus, hanem összezavart, amit minél előbb rendbe kell tenni.

Elmondom, én mit tennék, külön nézve mindhárom fél helyzetét:

1. férj: Nem élnék együtt a feleségemmel, főleg nem a szeretővel hármasban. Válás esetén talán harcolnék is a gyerekekért.

2. feleség: Nem élnék a férjemmel. Elválnék, ami nem a gyűlölködésről szólna, hanem a gyerekek érdekét nézném. Nem költöznék egyből össze a szeretővel. Időt kéne hagyni, hogy tisztázzam magamban, mit is akarok.

3. szerető: Nagyon meggondolnám, hogy részt akarnék-e még venni ebben! Félrehúzódnék, míg a feleség el nem dönti, mit akar és nem intézkedik a házassága felbontásában. Ha nem válik el, nem foglalkoznék többé vele. Ha elválik, akkor is várnék.

2010. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaros a helyzet!


Szerintem a férjnek meg a feleségnek együtt kellene maradnia a gyerekekért. Ez összeköti őket, és akár tetszik, akár nem, fontos, hogy a gyerekek mindkét szülővel együtt nőjenek fel, mert nem fair, hogy Ők szenvedjenek.


A szerető helyében lelépnék. Fájna, de megtenném.

2010. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
A nők küzdjék le a full lezbikusságukat, fogadják el a férfit társukként és teljenek az éjszakáik boldogan egy nagy közös ágyban hármasban.
2010. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21:26: lol, nem te vagy a férj? :D
2010. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök.

Szerető már el lett küldve, ezt elfogadta. De kis család nem boldog. Úgy érzik, már mindent megpróbáltak, nem megy. Utolsó mentsvárként megpróbálják ezt.

Gondolom kitaláltátok, én vagyok a szerető.

Várok arra, hogy elváljon, de már letettem erről, sohasem fog elválni, ezt érzem. De akkor legalább lenne boldog a férjével és a családjával. De nem, nyavalyog nekem, megalázkodik, fél, hogy elveszít. Miközben már réges rég elveszített.

Bocs, de el kellett mondanom, kiakaszt már ez az egész helyzet.

2010. jún. 9. 21:31
 10/19 anonim ***** válasza:

Én két olyan leszbikus párról is tudok, akik együtt nevelik a gyerekeiket, és nincs semmi bajuk.


A barátnőd hibázott azzal, hogy visszafogadta a pasiját, és az anyagi biztonságot választotta az őszinte érzelmek helyett. Szerintem keress másik csajt, egy jobbat.

2010. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!