Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bak férfi-bak nő párosról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bak férfi-bak nő párosról vélemények? Tudom, hogy sokan azzal jönnek, hogy nem számít, meg azt is tudom, hogy miket írogatnak neten a horoszkópok. De kíváncsi volnék tényleges tapasztalatokra. Jó lehet-e ez a párosítás?

Figyelt kérdés

Köszönöm.


Egy bak férfi


2009. febr. 8. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Mar bocs de ez tenyleg hujeseg. Ha peldaul beleszeretsz elso latasra valakibe es megtudod h nem bak akkor elhagyod?? Szerintem valami eretlek fiucska lehetsz, en se vagyok valami oreg 18 leszek de megiscsak van fogalmam az eletrol, az elet nem a horoszkop utan megy.
2009. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én sok olyan párkapcsolatot láttam már ahol megegyezett a horoszkópuk, és nagyon sokái együtt is voltak/vannak.Valaki hisz benne, vki nem.

/Egy bak nő/

2009. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
sokáig* :)
2009. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
2 dudás nem fér meg egy csárdában!Én s a párom vízöntők vagyunk és szétmarjuk egymást!
2009. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Elso valaszolo vagyok - ha annyira erdekel akkor olvasd el mit josol nektek a horoszkop, vagy mit varsz hogy mi josoljunk neked??
2009. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
skorpió vagyok én is és a párom is, több, mint 4 éve vagyunk együtt, mivel nagyon makacsak vagyunk mindketten, előfordulnak viták, de nagyon szeretjük egymást.
2009. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
olvass netes horoszkópot
2009. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
google párhoroszkóp
2009. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Két halak!

Lényeges dolgokban teljesen külömbözünk vagy kiegészitjük egymást,ki hogy veszi! :)

Pl nálunk egy veszekedés:Én mondom ezerrel Párom hallgat!Vagyis igazából össze se tudunk veszni!Ez eddig jó is!DE!!!Én megszeretném beszélni a problémákat Ö nem beszél a gondokról!Vagyis a szönyeg alá van söpörve!Én hirtelen indulatú vagyok és hamar lecsillapodok aztán el is felejtem mi volt a "bajom"!Párom lassan gurul be de akkor duzog akár 1-2 napig is!Vagyis ez se jó!

Szóval teljesen külömbözünk a lényeges dolgokban!

2009. febr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom, hogy az azonos horoszkópúaknak csak akkor lehet jó párkapcsolatuk, ha különböző hónapban születtek! Ezt tapasztalatok alapján írom, láttam már negatív és pozitív példát is a környezetemben! Szóval ha különböző hónapban van a szülinapotok akkor nagyon jó kapcsolatotok lehet!!! Lehet valaki nem hisz ebben, de pedig így van sztem!
2009. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!