Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a hormonok . Vagy többröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hormonok . Vagy többröl van szo?

Figyelt kérdés

Szeretném tanácsotokat kérni igy tapasztaltabbakól ... szinte majdnem minden nap kapok bókokat ... nem csak lányoktól ... hanem fiuktól (pl.: de szép szemedvan ... de selymes a bőröd ... jo nő vagyok ... szép a hajad ... szép a mosolyod ...és ezekhez hasonló) ... szoval a helyzen ... van egy srác akivel nagyon jóban vagyok ... már egyszer meg is nyilt nekem ... és a tegnapi nap során hát elég félreérthetően tett fel egy kérdés a haverja "Ha xy haldokolna ... és ha megtudnám menteni ... ugy hogy lefekszem vele ... megtenném ?" én ezt amugy elsőnek viccnek fogtam fel persze hogy igent mondtam ... és ezt az xy fiu ... hogy is mondjam nemtudom hogy közeledésnek fogjam e fel ... simogatta a combom ... ölelget ... átkarol ... csikiz ... tudják hogy nem egy bulizós csaj vagyok ... de nem is otthonülős ... szivesen vagyok a barátaimmal ... és nem egy ember mondta hogy ha akarok tudok kedves lenni ... de ezt ne ugy értelmezzétek hogy köcsög vagy bunko vagyok ... mert elég sok barátom van akik közel álnak a szivemhez ... a kérdésem a következő .... tetszem neki? ... szeretne tőllem valamit vagy csak fél? ... vagy csak barátjának tekint ?


15/L


2010. jún. 10. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:
...Lehet...hogy...tetszel...neki...
2010. jún. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne...dőlj...be...neki...
2010. jún. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hááát.... őőő... nem... is... tudom... talán... a ... sok ... pont pont pont- ot... el ... lehetne... hagyni...

Amúgy igen lehet tetszel neki, de kicsi lehet még.

2010. jún. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy éreztem amikor ezt olvastam mintha mikrobi irta... volna... épp... amikor... merült... benne... az... elem...

amugy meg igen valószínű hogy bejössz neki de p*nci ezért nem meri megmondani. A megoldás -> kérdezd meg, hogy akar-e valamit.

2010. jún. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

... kicsit... bátrabban... is... irhatnál... mert... igy... vagy... 50... karakterrel... lett... több...

igen... lehet... hogy... tetszel... neki... kérdezd... meg...

2010. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha azokat a "..."-okat lecseréled egy szem vesszőcskére, már olvashatóbb lenne az egész.


Gondolom igen, bejössz neki.

2010. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a hormonok
2010. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!