Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori hangulatváltozások?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hangulatváltozások? Megváltozott valami? Hormonok?

Figyelt kérdés
Haverok vagyunk egy szűk éve. Először minden nagyon jól ment, később egyre többet volt olyan, hogy valami miatt ellenvetésbe kerültünk. Sokszor volt, hogy ő duzzogott kicsit, de mindig bocsánatot kért. Ha nem ismerném azt hittem volna a reakcióiból, hogy féltékeny. Mostanában néha kicsit ridegebb/zárkózottabb amikor beszélgetünk, de a következő alkalomkor minden megint olyan jól megy, mint régen. Tegnap küldött vagy 3 szerelmes számot, de mivel tényleg elég közel állunk egymáshoz nem veszem jelzésnek. Régebben is kaptam célzásokat amit annak vehettem volna, de utána mindig mondott valami mást, ami ezt a lehetőséget eltörölte. Miért ilyen ingatag a hangulata? Ne is vegyem észre? Maradjak mindig kedves, akkor is ha éppen rideg kedvében van, mintha észre sem venném? 15/L
2011. júl. 20. 01:06
 1/1 anonim válasza:

Mártogasd bele és nem lesz olyan..

Vakonvagy..

2011. júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!