Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethetem-e őt, ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem-e őt, ebben az esetben?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nemrég egy nagyon érdekes fiúba botlottam, akibe sikerült belezúgnom. Idáig minden rendben is lenne, de az a probléma, hogy a fiú autista. Egy kicsit utánaolvastam a betegségnek, és úgy veszem észre, hogy ún. magasan funkcionáló, vagyis a társadalomba jól beleilleszkedő ember, akin nem látszik meg. Sajnos azonban egy nagyon jó közös barátunktól tudom, hogy ő valószínűleg nem értené meg az én érzéseimet, nincs tudtában ezekkel a dolgokkal. Még nem mertem neki mondani semmit. Szerintetek mit tegyek?
2010. jún. 10. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni szeretheted, legfeljebb nem lesz olyan a kapcsolatotok mint képzeled. De amúgy nem látom mi akadálya lenne ennek.
2010. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ez egy nehéz kérdés...! Nem lennék a helyedben! De ezt neked kell érezned, hogy el tudod e képzelni magad egy ilyen betegségben szenvedő ember mellett. Ha belezúgtál, és ezt leszámítva minden rendben zajlik a kapcsolatotokban, akkor szerintem ne hagyd ott. Habár a jövőre nézve (ne tudom hány éves vagy) lehet, hogy már kicsit bonyolultabb az ügy. Gyerkőcök...fennállhat a betegség öröklődése. Nehéz kérdés.. :S Nekem is van egy autista ismerősöm. De rajta nagyon látszik. Kényszermozgásai vannak,a beszéde sem tiszta...de ahogy írtad is ők ezt nem érzik. Nem tudom, hogy a barátod milyen mértékben sérült, de ha nincsen semmilyen tünete, szerintem nincs probléma. Én drukkolok nektek! :)

2010. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, látom hogy 19 éves vagy, ne haragudj, figyelmetlen voltam :)
2010. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieknek. Tudom nehéz ez, mert szerintem nem értené meg, az érzést sem, hogy szerelem. Nagyon intelligens, és művelt, de visszahúzódó.

Egyszerűen megőrjít a közelsége.

2010. jún. 10. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!