Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni abban az esetben, ha nem múlnak el az érzéseink volt szerelmünk iránt?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem, és én nem bírok túllépni, mert igazán szeretem őt. Már 1 éve szenvedek, és mindig nagyon hiányzik. Sokat látom őt, olyankor meg folynak a könnyeim, és annyira kellemetlen, hogy nem tudok uralkodni az érzéseimen. Már rég ki kellett volna szeretnem belőle.
2011. nov. 10. 18:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hasonló nekem is... Hát nagynehezen meg kell emészteni,.. :S
2011. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is így volt,de ez az érzés idővel úgyis elmúlik.
2011. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyi idővel? :S Már 1 éve ez van, és nagyon fáj, de még mindig olyan, mint az elején. Rettenetesen ver a szívem , ha meglátom, és volt már, hogy ebből elég rossz helyzetek adódtak.
2011. nov. 10. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Én fél éve "sínylődök". Az a legrosszabb, hogy annyira bizonytalan a helyzetünk...

Igazából mást nem lehet csinálni, mint tehetetlenül várni. Az érzéseid ellen nem tudsz küzdeni, esetleg egy kis rábeszéléssel erősítheted magad.


24/n

2011. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oh fél év az még semmi :D Igazából az a legrosszabb, hogy reménykedem még mindig, és nem tudom miért. :/ Talán azért, mert még fiatalok vagyunk, és iszonyatosan szerelmes volt ő is... De csak volt. Ez a baj. Abban reménykedem, hátha újra fellángol.
2011. nov. 10. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év kellett, pedig én hagytam el őt... Nem tudtam elkerülni őt a közös társaság miatt, és állandóan emlékeznem kellett így, hogy neki most milyen... Mert szakításunk után még 1 évvel is volt olyan, hogy pl kivette a kezemből a telefont, ha valakinek írtam, hogy lássa, ki az. Pasi-e.. Nagyon pocsék érzés volt.
2011. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, én is a remény miatt szenvedek. Próbál az ember a szíve lenne a józan eszével harcolni, de hát nem igazán sikerül mindig. Várni-várni-várni. (pedig én nem is szoktam találkozni vele)


24/n

2011. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat, jöhetnek még! :) Érdekes, vagyis inkább elkeserítő dolog ez. A legfurcsább az egészben, hogy nemértem a helyzetet, mivel nagyon szeretett, de kiábrándítottam magamból. Ő sem érti még, hogy miért múl el nála gyorsan a dolog..De már sajnos nem hiszem, hogy valaha is összejönne velem újra. Nekem első szerelem volt, és elég zavart a srác. (többen próbáltak már az elején lebeszélni róla, de én nagyon szeretem)
2011. nov. 10. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:

sajnos én sem tudom erre a megoldást, pedig jól jönne...én is fél éve szenvedek, pedig azóta csak 2x találkoztam vele, akkor is 5-10 percekre... azóta van egy igazán klassz új párom, aki ezerszer jobban megérdemli az odaadásomat, mint az ex... nem is értem, mi a frászt szerettem/szeretek benne...


22/L

2011. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tok jó ötletet,de gondoltam megszólalok ,mert én is hasonló cipőben járok,azzal a kivétellel,hogy nekem az eszem már tovább lépett, tudom h majd lesz vki más,csak szívem elég gyakran elgyengül.
2011. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!