Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjelent a „harmadik” a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent a „harmadik” a feleségem életében? Ez már flörtölés? Vagy még több? Érdekelne a véleményed, hogy szerinted mi zajlott le közöttük. Ne kímélj!

Figyelt kérdés

A kiindulási helyzet: a feleségem rendszeresen jár egy boltba vásárolni, ami a fickó tulajdonában van, Van sok egymás szemébe meredés, csupa pozitív érzések (szeretet, békesség, ismerősség érzése, stb) mindkettejüknél ebből adódóan. Feleségem kezdeményezett azzal, hogy írt egy puhatolózó levelet, amiben jelezte a másiknak, hogy vannak ezek az érzések nála. A fickó fogadta, hasonló érzéseket visszaigazolt, és felajánlotta, hogy találkozzanak. Elindult egy személyes találkozó szervezése, itt csatlakozik be a lenti email párbeszéd, ami kb 11:00 és 23:44 között. Én vagyok a férj (51), „X” a feleségem (47), és „Y” a harmadik (30):

Y: csütörtökön van pár barátommal lefoglalva egy találka, szóval összegezve este fél 10 től érek rá? :) ha nem késő, nekem jó.

X: Nekem is van egy hosszabb találkám csütörtökön este.......magammal. Hi-hi! Szóval, bármikor csatlakozhatsz, ha gondolod. :) Szóval, jó az este 1/2 10. Helyszín: Hát, én maradnék az autós változatnál vagy séta. Az autóban biztos zavartalanul tudunk beszélgetni. Itt nálunk ez egy elég nyugis környék. Van itt egy nagy rét is pár perc sétára, szép kilátással a Várra meg a Dunára, ott is ellehetünk épp, ha nincs túl hideg. Végülis mindegy, beszélgetünk. Vagy van más javaslatod?

Y: Szuper, na ez jól hangzik, akkor legyen így nekem megfelel a kocsi is, bár nem tudom mennyire kényelmes :) de nem vagyok finnyás hahaha, de bármire vevő vagyok.

X: Szuper! En ugyanigy vagyok ezzel. Hat ha nem kenyelmes, majd azza tesszuk. :) Ahogy a helyzet hozza. Lenyeg, hogy jol erezzuk magunkat. :) Ami meg szerintem eleve adott, ha beszelgetunk. :) Megtenned, hogy felhivsz, ha mar uton vagy felem?

Y: jól van, csörgök majd :) én is el vagyok kicsit fáradva: )

X: Oxi! Akkor pihenjél egy kicsit, ha tudsz! :) Vagy most még dolgozol? (itt volt egy áru rendelés is, erre utal a következő): Majd összegezzed, pontosan mennyi lesz, aztán jól lerendezzük. :) Nagyon köszi!

Y: okays, jegyeztem :) akkor lerendezzük nem félek tőle :) csak sikerült megalkudnunk haha 😝

X: Szuper! Na, attól én se félek! :)) Velem igazán könnyű lesz megalkudni, majd meglátod. Hi-hi!

Y: hihi, na erre kiváncsi vagyok :)

X: Lehetsz is! :) Eljön az a csütörtök hamar, és meglátod. Addig légy türelemmel! :)) Mellesleg, én is kiváncsi vagyok pár dologra... úgyhogy készüljél a Te storyddal. Én már kiadtam magam. :) It's your turn. :))

Y: :) ez azért nem fair hogy én jövök :D mire kell készüljek ? :)

X: Most ha belegondolok, mi az istent éreztem vajon én, vagy Te, és miért éreztem pont azt, amikor találkoztam veled és a szemedbe néztem? Mit láthattam? Annyi ember él a Földön. Miért pont veled kapcsolatban van ez? Tényleg miért? Hogy nem fair? He-he! :)) Miről is fogunk beszélgetni? A boltodban fellelhető legújabb termékekről? Vagy netán rukkoljak elő vele, honnan ismerlek? Meséljek valami jó kis sci-fit? :) Lehet megbánod, hogy eljöttél. Azt írtad a levelemre, - csak hogy tudjad, mire készüljél -, hogy neked is voltak hasonló érzéseid és gondolataid, mint nekem. Na, pontosan azokról lenne szó. :) Hát, erre tényleg kíváncsi leszek, mit alkotunk.:)

Y: kezdek félni, inni szabad ? :D haha , ritkán iszom de ez biztosan olyan pillanat lenne, ha mesélnem kéne :) szoval, nem szeretek mesélni, meghagyom neked, te jobban szeretsz ugyis :)

X: Ez nem ér!! :)) Én is nagyon ritkán iszom, nem is tudom, mikor utoljára. De ha gondolod, lehozok két poharat, egy kis bort és könnyítünk a problémádon! :) Tőlem nem kell félned. De ücsöröghetünk is a csillagos égbolt alatt és gondosan őrizzük a nagy titkot. :) Legroszabb esetben csütörtök törölve és egész életemre kerülni foglak. Biztos azt gondolod, nekem milyen könnyű! Ha-ha! Lehet, mégis kéne inni? :))

Y: Szerintem megtudunk egyezni, jöhet a pohár és te beszélsz :))))

X: Ha-ha!!! :))) Egyszer át kell esni minden olyan dolgon, amit nem szeret az ember. Te úgyis mindig mindent megoldasz! A nyelvedet is meg kell oldani. :)) Húha, kezdek én is félni, a hideg szaladgál rajtam. :) Who are you? :)

Y: Erre kíváncsi leszek hogy sikerül e:) mindenesetre izgalmas kuldetesnek tűnik :)



#flört #ikerlélek #Házasságban harmadik
2018. márc. 20. 07:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Én csak simán elhagynám. Kell a fenének az ilyen gerinctelen nő.
2018. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát ember ez nyílt felhívás keringőre....itt bizony egy kis hancúr van kilátásban. Ha az én feleségem írna ilyeneket egy idegen tagnak én első lépésben felvilágosítanám, hogy akit lehet vinni hagy vigyék ha továbbra is "pasizna" elválnék! Itt a feleséged részéről feléd nagyon nincs tisztelet, megbecsülés! Ráadásul egy 30 éves pali?


Ennek a házasságnak nagyon itt a vége!


Én elválnék, nem várnám meg amíg hülyét csinálnak belőlem! Aztán kényelmesen kocsikázhatna a bikájával meg nézhetné a Dunát a borával.....47 évesen az írása lement csitribe....


Részvétem ismeretlenül is!

2018. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Én megjelennék a randijukon. Aztán szakítanék.
2018. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Noren1989 ***** válasza:
25%

Bàtya, ez instant kill. Az autós talàlkànàl màr ledobta az agyam a gèpszíjat. Èn is elmennèk a randijukra, odaàllnèk a farkam huzogatva a fickó ablakàhoz, bekopognèk, ès szerintem bedobnèk egy molotov koktèlt.


Na jó, viccet fèlretève, mèg most irass mindent a nevedre, ha esetleg eddig nem tetted. Ne a te pènzeden èpitgesse majd az asszony a szerelmi fèszket.

2018. márc. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
88%

Szerintem bocsájtsd útjára.

Lelkiismeret nélkül ilyet írni más férfinak azt jelzi, hogy szemernyit se érdekled te, és az érzéseid. Ne akard ezt tovább folytatni.

2018. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Info: a találkozó végül is nem jött létre, azóta sem találkoztak (ezt tudom biztosan). Levelezés ment még egy ideig, hasonló vagy ennél mélyebb érzelmekkel, aztán az is abba maradt.


Egyébként nem ez az "érzelmi megcsalás"?

2018. márc. 20. 08:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez flörtölés. Hogy te mit tudsz kezdeni vele, az rajtad áll, meg azon, hogy milyen a kettőtök kapcsolata. Veled is ilyen jókedvű?
2018. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, tényleg így van, ahogy mondod! :))


Nem, sajnos velem a régi vélt vagy valós sérelmein van a figyelme, a régi jókedve, lelkesedése irányomba megkopott.

2018. márc. 20. 08:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég egyértelmű kacérkodás, de az első gondolatom mégis az volt hogy te erről honnan tudsz?? Talán önként megmutatta? (ez esetben rájött hogy hülyeségre készült, és megbánta)


A kérdésre, ő már távolodik, vagy el is távolodott tőled érzelmileg, és még a tiszteletből se sok maradt. Persze kérdés az is miért nem találkoztak végül (ha tényleg nem találkoztak, és nemcsak törli az írásokat azóta), lehet mégis rájött hogy ez gerinctelenség, esetleg alapból nem gondolta komolyan, csak jól esett a flört.

A másikmeg hogy mi ez a sok "hihi"? Mintha 14 éves lenne, nem pedig 47...

2018. márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez eléggé kiútkeresés a házasságotokból.

Mit gondolsz, mit csinálsz rosszul, vagy niben hanyagolod el?

Mert ha nem lesz erre válaszotok, akkor jön a következő fickó.

2018. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!