Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megjelent a „harmadik” a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent a „harmadik” a feleségem életében? Ez már flörtölés? Vagy még több? Érdekelne a véleményed, hogy szerinted mi zajlott le közöttük. Ne kímélj!

Figyelt kérdés

A kiindulási helyzet: a feleségem rendszeresen jár egy boltba vásárolni, ami a fickó tulajdonában van, Van sok egymás szemébe meredés, csupa pozitív érzések (szeretet, békesség, ismerősség érzése, stb) mindkettejüknél ebből adódóan. Feleségem kezdeményezett azzal, hogy írt egy puhatolózó levelet, amiben jelezte a másiknak, hogy vannak ezek az érzések nála. A fickó fogadta, hasonló érzéseket visszaigazolt, és felajánlotta, hogy találkozzanak. Elindult egy személyes találkozó szervezése, itt csatlakozik be a lenti email párbeszéd, ami kb 11:00 és 23:44 között. Én vagyok a férj (51), „X” a feleségem (47), és „Y” a harmadik (30):

Y: csütörtökön van pár barátommal lefoglalva egy találka, szóval összegezve este fél 10 től érek rá? :) ha nem késő, nekem jó.

X: Nekem is van egy hosszabb találkám csütörtökön este.......magammal. Hi-hi! Szóval, bármikor csatlakozhatsz, ha gondolod. :) Szóval, jó az este 1/2 10. Helyszín: Hát, én maradnék az autós változatnál vagy séta. Az autóban biztos zavartalanul tudunk beszélgetni. Itt nálunk ez egy elég nyugis környék. Van itt egy nagy rét is pár perc sétára, szép kilátással a Várra meg a Dunára, ott is ellehetünk épp, ha nincs túl hideg. Végülis mindegy, beszélgetünk. Vagy van más javaslatod?

Y: Szuper, na ez jól hangzik, akkor legyen így nekem megfelel a kocsi is, bár nem tudom mennyire kényelmes :) de nem vagyok finnyás hahaha, de bármire vevő vagyok.

X: Szuper! En ugyanigy vagyok ezzel. Hat ha nem kenyelmes, majd azza tesszuk. :) Ahogy a helyzet hozza. Lenyeg, hogy jol erezzuk magunkat. :) Ami meg szerintem eleve adott, ha beszelgetunk. :) Megtenned, hogy felhivsz, ha mar uton vagy felem?

Y: jól van, csörgök majd :) én is el vagyok kicsit fáradva: )

X: Oxi! Akkor pihenjél egy kicsit, ha tudsz! :) Vagy most még dolgozol? (itt volt egy áru rendelés is, erre utal a következő): Majd összegezzed, pontosan mennyi lesz, aztán jól lerendezzük. :) Nagyon köszi!

Y: okays, jegyeztem :) akkor lerendezzük nem félek tőle :) csak sikerült megalkudnunk haha 😝

X: Szuper! Na, attól én se félek! :)) Velem igazán könnyű lesz megalkudni, majd meglátod. Hi-hi!

Y: hihi, na erre kiváncsi vagyok :)

X: Lehetsz is! :) Eljön az a csütörtök hamar, és meglátod. Addig légy türelemmel! :)) Mellesleg, én is kiváncsi vagyok pár dologra... úgyhogy készüljél a Te storyddal. Én már kiadtam magam. :) It's your turn. :))

Y: :) ez azért nem fair hogy én jövök :D mire kell készüljek ? :)

X: Most ha belegondolok, mi az istent éreztem vajon én, vagy Te, és miért éreztem pont azt, amikor találkoztam veled és a szemedbe néztem? Mit láthattam? Annyi ember él a Földön. Miért pont veled kapcsolatban van ez? Tényleg miért? Hogy nem fair? He-he! :)) Miről is fogunk beszélgetni? A boltodban fellelhető legújabb termékekről? Vagy netán rukkoljak elő vele, honnan ismerlek? Meséljek valami jó kis sci-fit? :) Lehet megbánod, hogy eljöttél. Azt írtad a levelemre, - csak hogy tudjad, mire készüljél -, hogy neked is voltak hasonló érzéseid és gondolataid, mint nekem. Na, pontosan azokról lenne szó. :) Hát, erre tényleg kíváncsi leszek, mit alkotunk.:)

Y: kezdek félni, inni szabad ? :D haha , ritkán iszom de ez biztosan olyan pillanat lenne, ha mesélnem kéne :) szoval, nem szeretek mesélni, meghagyom neked, te jobban szeretsz ugyis :)

X: Ez nem ér!! :)) Én is nagyon ritkán iszom, nem is tudom, mikor utoljára. De ha gondolod, lehozok két poharat, egy kis bort és könnyítünk a problémádon! :) Tőlem nem kell félned. De ücsöröghetünk is a csillagos égbolt alatt és gondosan őrizzük a nagy titkot. :) Legroszabb esetben csütörtök törölve és egész életemre kerülni foglak. Biztos azt gondolod, nekem milyen könnyű! Ha-ha! Lehet, mégis kéne inni? :))

Y: Szerintem megtudunk egyezni, jöhet a pohár és te beszélsz :))))

X: Ha-ha!!! :))) Egyszer át kell esni minden olyan dolgon, amit nem szeret az ember. Te úgyis mindig mindent megoldasz! A nyelvedet is meg kell oldani. :)) Húha, kezdek én is félni, a hideg szaladgál rajtam. :) Who are you? :)

Y: Erre kíváncsi leszek hogy sikerül e:) mindenesetre izgalmas kuldetesnek tűnik :)



#flört #ikerlélek #Házasságban harmadik
2018. márc. 20. 07:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ismét köszönöm a válaszokat.


A feleségem maga mutatta meg a levelezést pár hónappal később. Nem tudom, hogy mennyire bánta meg valójában.


Hogy én mit rontottam el? Itt a válaszom:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Én vagyok a #9 és a #10, a feleségem pedig a Kérdező, mint az utóbb kiderült. A válaszokból felismertük egymást. Pedig az elején nem sejtettem a kérdésből, hogy Ő az...

2018. márc. 20. 10:02
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Húha, jól elszidta saját magát a válaszában a feleséged. Miután rájöttetek, sikerült ezt megbeszélni?
2018. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Amikor Ő válaszolt nekem, mint Kérdező, akkor Ő már tudta, hogy nekem válaszol.

Ezért szövege inkább poén, provokáció, semmint komoly válasz.

2018. márc. 20. 10:26
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Uh... Komolytalan a feleséged. Rémes, hogy ennyi agya van. :/
2018. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az nem jó jel. Azt hittem legalább valami önvizsgálatot tartott. :/
2018. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!