Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom akkor miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom akkor miért nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Azt hiszem depressziós vagyok. Felmondtam a munkahelyemen 2 hónapja és még nem találtam másikat egyenlőre,(a párom ennek örűl,mert itthon vagyok)így hát itthon vagyok.Megcsináltam mindent házi munkát sőt mindent amit csak lehet. De rájöttem hogy ez az egész undoritó.. úgy érzem magam mint egy semmi. A párom még azt sem tudja mi hol van a házban,mert még soha nem csinált semmit. A férfi munkák nagy részét is én csinálom. Most bele fáradtam! 2 napja ki sem keltem az ágyból,de őt nem érdekli..ha elmondom mi a bajom akkor azonnal felkapja a vízet és veszekszünk. Ő elmegy valahova ,majd amikor haza jönn úgy csinálja mintha semmi nem történt volna. Persze én nem ilyen vagyok,mert én megbeszélném NORMÁLISAN. Majd ha ugyan úgy viselkedem azt kérdezi: megint mi a bajod? :O

miközben 10 perce mondtam el.

Mindig mindenben segítettem! Tényleg szinte egy senki volt,le volt amortizálva ,munkaja sem volt stb most szuper munkája van(ebben is segítettem) stb. Én meg csak robbanok le melette.. a barátaimmal nem beszéltem,mert ő szerinte hazudos,befolyásolós emberek stb. A munkámat is lényegében miatta hagytam ott,mert sok volt a veszekedés,mert hogy keveset voltam otthon.

Most ahogy itthon vagyok,meg nem is érdekli,hogy mit csinálok. Elveszi a kedvemet mindentől.

Mit tegyek????

Már nincs lelki erőm sem.


2018. márc. 20. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem párkapcsolat. A bántalmazó is igy kezdi először ne dolgozz.. Ne legyenek barátaid,célod, legyél zombi.. Érezd magad egy darab szarnak a császár melett ,saját tapasztalat h menekülj mig nem ver.. Én a lépcsőn lerúgásnál eszméltem fel sajnos...
2018. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szakítsatok.
2018. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha szakítok nem megy el
2018. márc. 20. 13:31
 4/10 A kérdező kommentje:

Folyt: igazából komolyan sem veszi amit mondok.

Azt mondja,hogy eltúlzom meg hogy házi sárkány vagyok stb..

2018. márc. 20. 13:33
 5/10 A kérdező kommentje:

1 -es!

Milyen tulajdonságai vannak még az ilyen emberekneka párkapcsolatban?

2018. márc. 20. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy nem megy el?! Dobd ki.
2018. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
A leírás alapján ez egy bántalmazó kapcsolat. Nem kell fizikai verés ahhoz, hogy valakit a padlóra küldjünk. Most kelj fel és menj el a barátaidhoz. Kérd a segítségüket, mert nemsokára a verés jön.
2018. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az h nem megy el,akkor menj el te,de menekülj onnan. :(
2018. márc. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Passzív agresszió. Megbánt majd eljatsza az áldozatot es ugy állít be mintha te esnel túlzásokba. Sajna barátnőm is ilyen neha de nem ennyire durván.
2018. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Ha nem megy el akkor rendőrség vagy baráti segítség. Ha a te beveden van a ház (vagy bármiben is éltek) akkor kirakhatod. De ha nem teszed meg,sosem elsz többé normális életet.
2018. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!