Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nézhetnék ki idősebbnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézhetnék ki idősebbnek? 19 vagyok, de kinézek 14-nek. Ciki mert a "szerelmem" és köztem 4 év van de ő nem járna velem mert azt mondja 10 évnek is kinéz és az már ciki. Sminkelem magam meg minden de mégis.

Figyelt kérdés
ne írjátok h bunkó meg hogy ne foglalkozam vele mert mindennek ellenére szeretem!
2010. jún. 10. 18:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se akarj kinézni idősebbnek. Idővel mindenképp népszerű leszel, illetve már most is... elég sok 20-25 közötti srác szereti az aranyos/kislányos alkatú lányokat.

A "szerelmednek" pedig akkor valószínűleg más az ízlése...

2010. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fogsz te még örülni annak, hogy kevesebbnek néznek mint amennyi vagy :) Nem is olyan sokára...

És igen. Nekem például bejön egy kislányos kinézetű de nem kislány viselkedésű csaj.

2010. jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél fel Mickey-egeres felsőt...
2010. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia én majdnem húsz vagyok és még mindig mindenhol elkérik az igazolványomat:-S

DE ennek ellenére van párom aki azt mondja nagyon szereti a "babaarcomat". Nem vagyok alacsony...van mellem...egyszerűen nem sminkelek, mint egy egy szakadt 15 éves...nem csöpög rólam a szemhéjfesték...ennyi...

De a párom szeret, már 3 éve:)



Szóval a probléma gyökere nem ott van, hogy hogy nézel ki. Ha szeretne a "szerelmed" akkor nem érdekelné az se, ha a nagyapádnak néz ki... de most komolyan. Amúgy is kit érdekel, MÁSOK mit gondolnak?:-S

a páromnál majd fél fejjel magasabb vagyok csaj létemre. Ja és teszek arra, hogy más mit gondol erről. A szerelem nem erről szól...

2010. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem igazán értem, mert én 13 vagyok, és 18nak néz mindenki, pedig kislányos vagyok (szerintem)..najóó..nem annyira, de nem vagyok annyira nőies sem :S és nem igazán szeretem, ha idősebbnek néznek..én szivesen cserélnék veled!!!:(
2010. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!