Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok engedi, hogy beleolv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok engedi, hogy beleolvassatok a beszélgetéseibe? Szerintetek kellene engednie?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy meg akartam nézni a párom messenger üzeneteit, de mindig előtte és rá is kérdeztem, hogy szabad-e, nem sunyiban. Ilyenek kapcsán például, hogy: egy rámenős lány flörtölgetős üzeneteket küldött neki, vagy éppen valakivel rólam beszéltek és szerettem volna elolvasni, hogy mit. Ilyenkor mindig ideges lesz és érzem rajta, hogy nem szívesen fordítja felém a kijelzőt, ja és csak ő tekerhet, én nem nyúlhatok a telefonhoz. Ez számomra rosszul esik, mert én nem félnék a kezébe adni a telefonomat, hogy tessék, olvass el bármit. Maximálisan megbízom benne, engem inkább csak a kíváncsiság vezérel, de olyan ellenségesen és félve reagál, hogy ilyenkor mindig megremeg bennem valami. Talán túl nagy ügyet csinálok belőle. Mit gondoltok?

2018. márc. 25. 01:04
1 2 3 4
 21/31 Költőnő? ***** válasza:
100%
Bmikor bele tudnánk egymás dolgaiba nézni. Nem érzem szükségét és ő sem. Nem féltékenykedünk, bízunk a másikban.
2018. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem engedjük egymásnak. Mármint lehetőség lenne rá, meg ha valami olyan van, vicces elszólás vagy nyomulós csajszi arról tudok, de én se szeretém ha csak úgy beleolvasgatna az üzeneteimbe. Nem is azért mert nekem titkolni valóm van, csak úgy gondolom, a legjobb barátom siránkozása szakítás után vagy a barátnőm menstruációs ciklusának és szexuális életének az elemezgetése nem tartozik rá, mert az nem csak az én magánéletem, hanem valaki másé is, aki velem akarta megosztani, nem a pasimmal. És ugyanez vonatkozik az ő barátaira is, ha neki panaszkodik egy ezer éve meglévő lánybarátja az apjáról vagy a haverjával valami csajt elemezgetnek ahhoz semmi közöm, mert nem nekem lett szánva.
2018. márc. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#20, nem ilyenre gondoltam csak fentebb más kijelentések is vannak. Nem turkálás volt a kérdés, hanem , hogy megnézhet-e valamit, de nyilván engem se érdekel a barátnőjének a fejfájása, vagy menstruációja.

Szóval nem azt mondom, hogy folyton egymás agyában turkáljunk, csak, hogy nem jó, ha olyan van, amit aztán semmiképpen se láthat.

2018. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Értem, viszont azt a szitut meg nem tudom elképzelni, hogy a srác szól h "nyomult rám valami hülye csaj aki nem érdekel, de mivel ez rád is tartozik elolvasod (h lást milyen hűséges vagyok)?"


Egyrészt nekem ez csak plusz stresszt okoz, az idegen csaj felé. (akit mivel esetleg nem ismerek, nem is tudok ellene mit tenni)

Másrészt ha tényleg nem érdekli a másik, és a válaszaiból is ez jön le, akkor mit akar azzal bizonyítani h megmutatja? (idegesíteni akar? féltékennyé tenni? elismerést kivívni? A hűség alap dolog, nem jár érte piros pont. XD)


Az "engedéllyel való de nem célzott" beleolvasásnál (tehát mikor nem az van h felolvas/megmutat egy vicces beszélgetést), vagy ha tudom a másik kódját és nem zavarja ha belépek, meg mindig az a gond, hogy akaratlanul belefuthatok olyan beszélgetésbe ami nem rám tartozik. (orvosi dolog, családi gond stb)


pl. én is jártam úgy h mivel gmail-be belépve maradt, ahogy megnyitottam a fiókot akaratlanul is elolvastam legalább a szemem elé eső legfontosabb levelek címzését. (mert elsőre azt hittem az én fiókom és pár másodpercig nem értettem mik ezek az idegen levelek)

És kutakodás szándéka nélkül pont sikerült beletenyerelnem abba h meglepi nyaralást szervez (bookingos email címe egyértelmű volt) Persze ez egy jó dolog, de sajnáltam, hogy véletlen "lelőttem" magamnak a meglepetést. (persze nem mondtam el)

2018. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%

Nem engedem, mert semmi joga nincs a magándolgaim között turkálni - bár ő nem is akar, mert van esze.


Ha pedig neki ahhoz lenne szüksége, hogy megbízzon bennem, akkor az a "kapcsolat" egy fos.

2018. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
56%
Nekem engedi, de én mondjuk csak akkor kérdezem meg, ha közös ismerős ír neki vmit. A többi az magánügy, és szemen köpném magam, ha csak úgy neki akarnék állni olvasgatni a random üzeneteit.
2018. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
41%
Ó, mennyi megcsalt ember lesz itt pár hónap/év múlva! :D
2018. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó! Igazad van!
2018. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
83%
A nem engedem bele olvasni fajtak meg is csaljtak mar vagy megfogjak csalni a parjukat 80 %-ban ez az igazsag.. es elnezest a kisebbsegbe tartozo kivetelnek.
2018. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#24, tök aranyos az a meglepi nyaralás, nagy-nagy infós guru barátom is elkövette ugyanezt a hibát a közösen használt gépükön :)


A kérdésre visszatérve, nagyon hasonló szitu ez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. márc. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!