Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok engedi, hogy beleolv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok engedi, hogy beleolvassatok a beszélgetéseibe? Szerintetek kellene engednie?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, hogy meg akartam nézni a párom messenger üzeneteit, de mindig előtte és rá is kérdeztem, hogy szabad-e, nem sunyiban. Ilyenek kapcsán például, hogy: egy rámenős lány flörtölgetős üzeneteket küldött neki, vagy éppen valakivel rólam beszéltek és szerettem volna elolvasni, hogy mit. Ilyenkor mindig ideges lesz és érzem rajta, hogy nem szívesen fordítja felém a kijelzőt, ja és csak ő tekerhet, én nem nyúlhatok a telefonhoz. Ez számomra rosszul esik, mert én nem félnék a kezébe adni a telefonomat, hogy tessék, olvass el bármit. Maximálisan megbízom benne, engem inkább csak a kíváncsiság vezérel, de olyan ellenségesen és félve reagál, hogy ilyenkor mindig megremeg bennem valami. Talán túl nagy ügyet csinálok belőle. Mit gondoltok?

2018. márc. 25. 01:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
16%

Kb. így vagyok minden kapcsolatomban. Az ok egyszerű: A barátnőimre mindig egy csomó srác nyomult. Ezzel szemben rám srácként, kevesebb lány. Ráadásul, egy srác jó eséllyel akar valamit a csajtól, ha jól néz ki. Ha mást nem, lefeküdne vele. Ha nekem ír egy lány ismerősöm, akkor kisebb az esély, hogy leakar velem feküdni.

Régebben megmutattam én is a telefonom pár kapcsolatban. Több éves lány barátaimra is féltékenyek lettek a lányok. Sőt, minden apróságra. Köszönöm, ebből többet nem kérek, szóval a telefonom nálam marad.

2018. márc. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Néha megmutatja milyen poénosat írnak egymásnak.

De ez szerintem magánügy, ennyi privát szféra legyen egy kapcsolatban. Én nem örülnék neki, ha állandóan meg kéne mutatnom valakinek kb beszámolni, hogy miket írok a barátaimnak.

2018. márc. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Ez a felnott rovat.

Nem nezegetjuk egymas telefonjat.

Rohadtul nem szeretnem en sem, hogy az altalam irtakat idegen ember olvasgassa, mert megutogatja a parjanak.

2018. márc. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem elvárható, hogy a magánbeszélgetéseit megmutogassa. Ezen felül párommal mi is szoktuk olvasgatni egymás üzeneteit, de csak azokat, amiket megmutatunk egymásnak, vagy ha valamire kíváncsi vagyok, megkérem, hogy mutassa meg (ez zömmel egy-egy vicces elszólás szokott lenni).
2018. márc. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem illik a másik privát szférájába matatni. Nálunk sem matatunk egymás telefonjába, ez unndurító dolog.


A másik: aki meg akar csalni, az úgyis meg fog csalni.


Ha egy kapcsolatba az egyik fél kotorászni akar a másik telefonjába, már rég rossz.

2018. márc. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
38%
Akinek nincs felteni valoja az nem kodolja le a telefonjat. Ha nincs le kodolva a parod telefonja es siman elol meri hagyni pl a konyha asztalon akkor bizonyara nincs ok kutakodasra de aki ennek az ellentetjet csinalja es szorosan mindenhova magaval viszi a mobilt es nem meri le tenni az gyanus ..
2018. márc. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

Nincs feltenivalom es ujjlenyomat van a telefonomon.

Normalis ember lekodolja a telefont hogy ha valahol otthagyja, ne turkaljon bele a munkatars, a rokongyerek, akarki.

2018. márc. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

Nem, és bevallom, ilyen formában nem (sem) engedném, pedig aztán semmi félnivalóm nincs. Egyszerűen a privát levelezéseim nem tartoznak rá, vagy hogy pl. egy barátnőmmel mit dumálok. (Vagy esetleg anyósomról... :D)


Ugyanakkor abban sem hiszek, hogy soha, semmilyen körülmények között nem olvasunk a másik levelezésébe. Sajnos nekem már volt olyan, hogy gyanút fogtam... beleolvastam az akkori pasim sms-eibe, és pontosan azt találtam, amitől féltem. Nem gondolom, hogy nekem kellett volna ezért rosszul éreznem magam, magyarázkodjon ő.

2018. márc. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
77%
Ha esetleg valaki napközben viccesen nyomul rám arról küldök neki általában egy screen-t, ha éppen nem vagyunk együtt. Ha őt érintő dolog van azt meg szoktam mutatni magamtól, ha érdekes a dolog. Egyébként nincs takargatni valóm, de könyörgöm attol hogy egy pár vagyunk miért kéne neki az én üzeneteimet olvasgatnia ?
2018. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
59%

Eszünkbe se jut a másik telefonjában turkálni.

De mi felnőttek vagyunk.

2018. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!