Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a barátotok úgy emlegetne a haverok előtt, hogy "háztartási takarítógép" és "mosogatógép"?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 00:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Meg az édes anyukája!


És azt mondanám neki,hogy keresek magamnak másik ágymelegítőt,mert ez a mostani elég silány, és többet fogyasztok,Ő már nem engedhet meg magának egy ilyen felső kategóriás takarítógépet.

2018. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha egyszer poénból ezt mondaná, azzal nem lenne gondom. Ha folyamatosan így emlegetne, elbeszélgetnék vele, aztán ha nincs változás, lapát.
2018. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én meg úgy emlegetném a barátnőim előtt, hogy Magic Mike XS, aztán pedig közölném vele, hogy vagy normálisan és tisztelettudóan viselkedik, vagy pedig ott az ajtó, és keresek egy érett férfit.
2018. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
És ha ezt csaj mondja pasiról? :) :D
2018. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ott helyben meg is mondanám,hogy innentől kezdve már csak múlt idő.Kíváncsi vagyok,ekkora lenne-e a pofája akkor is.
2018. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14-es:az se normális,ha a barátnő emlegeti hasonló stílusban a pasasát.
2018. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:
bye :)
2018. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim is csinálta ezt párszor a legelején, poénból, egy konkrét még gimiből maradt fiútársasággal. Egyszer nagyon elegem lett, és mikor elindultunk, megkértem hogy ezt ha lehet máskor ne, mert én annyira nem élvezem az ilyen viccet. Bocsánatot kért és tudom hogy őszintén tette mert gyakorlatilag azonnal le is szokott róla.

Ha nem fejezte volna be akkor lapát lett volna.

2018. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Papucsàllatkàmnak nevezném mindenki előtt :D
2018. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
73%

Most tényleg! TI nők genetikailag vagytok arra programozva, hogy a rendes figyelmes férfiakat tönkretegyétek, a tajparaszt bunkóknak meg a s*ggét nyaljátok? Az agyam dobom már el az itt feltett női kérdéseken.

Az imádott ultra szuper alfahím megcsal, megaláz, leéget, szexuális tárgynak néz stb... mit tegyek hogy újra nőként nézzen rám...én még mindig szeretem...blablabla.

Ti valami apátlan-anyátlan elesett kiszolgáltatott hajléktalanok vagytok, akiket egy bögre vízzel meg lehet venni?


Az itt feltett kérdés is magában foglalja a kérdést feltevő hölgy mentális-érzelmi magasröptét. Várj, segítek, a te szinteden megválaszolom:


- Jaj, drágám, életem, kicsi szívem, egyetlen szerelmem! Annyira imádom benned hogy a haverjaid előtt megdicsérsz, most már ők is tudják mennyire házas a te kis doromboló cicusod! Alig várom hogy otthon levehessem rólad a cipőd, készítsek neked egy lazító fürdőt, és 3 óra hosszan kényeztesselek, természetesen csak úgy ahogy szereted. Nyugodtan áthívhatod Timit is ha van kedved hozzá...


Nos, én ezt szólnám hozzá a helyedben!

2018. márc. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!