Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye nem hagyod, hogy ugráltas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem hagyod, hogy ugráltasson a nőd? Ugye nem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 07:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

De. Mindenkinek parancsolunk.

Muhahaha.

2018. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Nincs nő nincs aki ugráltasson...

-"Fiam vidd ki a szemetet"

-"Megyek anya"


:D

2018. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Dehogynem, hát náluk van az összes plna! Valamit valamiért... :D
2018. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag rajtad múlik, hogy hol húzod meg a határt az ugráltatás és a kérés között.
2018. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
2: :DDDDDDD
2018. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert nő vagyok, és nincs nőm. Ha esetleg úgy alakulna, hogy valamiért lenne, összevesznénk ki ugráltasson kit, gondolom :D
2018. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Én nőként válaszolok:)

Soha nem ugráltattam a páromat, vagy a barátaimat. Nincs parancs csak kérés, egyenlőek vagyunk, én sem tűrném, ha dirigálna, vagy ugráltatna. Van két gyermekünk, de a gyerekeinket is megkérjük és nem utasítjuk dolgokra. Rengeteg nő ismerősöm van akit hallottam már úgy beszélni a párjával, ahogy én még egy kutyával sem beszélnék, és olyankor mindig azt gondolom, hogy na én nem akarok ilyen lenni.

2018. márc. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
XD kezdődik a buli
2018. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te csak szeretned, hogy "nod" legyen.
2018. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Én úgy látom, hogy a nők többsége egy idő után elkezdi a gyerekes hisztijeit és játszmázását annak érdekében, hogy manipulálja a férfit. Valamiért ez ilyen ösztönös náluk, megakarják tartani a férfit, és hát mivel semmi más nincs az eszköztárukban, nem erővel és ésszel akarnak irányítani, hanem manipulálással. De ugyanez érvényes akkor is, ha már nem szeretik, de azért zsarolják lelkileg a szerencsétlent, amíg lehet.


Éppen ezért én, amint meglátom ennek a jeleit, hogy uralkodni akar, manipulálni, nem tekintek rá többé potenciális partnerre, úgymond ha jön jobb, akkor lépek, ha nem, akkor addig dugunk míg lehet. Ugyanis, az ilyen nő előbb utóbb lelép azzal az okkal, hogy ha betört téged már nem tekint férfinak, ha meg nem tört be, akkor egy idő után megunja és keres jobb "játékszert".

2018. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!