Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszenek ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek ennyire a vörös hajú nők a pasiknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kicsit gyerekesnek tűnhet a problémám, de sajnos nagyon zavar. A barátommal 3 éve vagyunk együtt, neki mindig is bejöttek a vörös hajú lányok. A baráti társaságban van egy lány, aki természetes vörös hosszú hajú, fehér bőrű, nagy mellű és mikor valami olyan program van,a hol a lány is ott van, a barátom teljesen kicserélődik, furán viselkedik. Egyébként nagyon rendes és nem egy csajozógép, de az a lány úgy érzem, veszélyt jelent a kapcsolatunkra. És fáj, ha beszélgetnek vagy a közelében van, mert tudom, hogy mire gondolhat olyankor. Zavar, hogy egy hajszín és kinézet típus miatt az forog a fejében, hogy azzal a lánnyal lenne inkább. Miért ilyenek a pasik?

28/N


2018. márc. 30. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem a pasik ilyenek, minden ember ilyen. Ha meg bejönnek a vörös hajú lányok, hát istenem. A természetes vörös haj nagyon szexi mert nem túl gyakori. És egy lány vagy nagyon jól néz ki vele vagy nagyon rosszul.

Értelemszerűen aki nagyon jól néz ki vele az meghagyja a hajszínt és mivel ritka, épp ezért még feltűnőbb lesz.

2018. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem jönnek be a vöröshajú lányok. Fekete/szőke és barna. Vörös nem is volt, nem is kell. Egyébként sokan vadaknak tartják őket az ágyban,de nem hinném. Szerintem nem szép
2018. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Miért milyenek? Ha nekem barátnőm van, nem tetszhetnek a vörös hajú lányok? Vagy nem is beszélhetek vörös hajúval, mert tetszenek? Gyerekes női hiszti.
2018. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem tetszenek jobban, mint a más hajszínű nők.
2018. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

a vörös haj kultúrtörténetének érdemes utána olvasnod, hogy a különböző történelmi korokban és társadalmakban milyen percepciók, szimbólumok, botrányok tárgya volt.


amit most írtál, az egyébként nagyon jól rímel arra, hogy az archaikus társadalmakban minek tartották a természetes vörös nőket: veszélyforrásnak, a bűn hordozóinak, boszorkányoknak, vampoknak stb.


a vörös hajszín azóta is megosztó: vagy imádják, vagy viszolyognak tőle.


eszembe jut egy régebbi tévéfilm: Vörös haj, tengerzöld szemek.


ha a bőröd és szemed színéhez passzol, és van kedved hozzá, fesd be vörösre a hajadat, nézd meg a párod reakcióját.


ezt pedig beszéld meg vele, hogy bánt téged, ahogy viselkedik.


sajnos magam is azt gondolom, van alapja a félelmednek.

2018. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

"vörös hosszú hajú, fehér bőrű": ez egy tüzes jellemvonás, egyből rávetül a tekintet, hiába nem akarná az ember. Kb. ez olyan, mintha látná a kedvenc egyedi autóját.

Szerintem ne parázz ilyeneken: a vörös, ha nem olyan a természete, hogy bekavarna bárkinek is, akkor nem lesz gond, a barátod meg téged csíp. Kettőn áll a vásár.

2018. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: a jövőben Írországot kerüljétek akkor el. :)
2018. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

"Miért ilyenek a pasik?"


Van baj, ha 28 évesen itt tartasz.

2018. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

"miért ilyenek a pasik?"


bzmeg, a faék egyszerű nők, amikor nem értenek valamit....

2018. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Régen sokáig nekem sem jött be egy olyan lány sem, aki vörös hajú volt és fehér bőrű, plusz netán még szeplős is. De az élet úgy hoztam, hogy összejöttem egy ilyen tulajdonságokkal rendelkező leányzóval, és abban a pillanatban megváltozott az addigi felfogásom. Nyilván a belső tulajdonságok voltak a meghatározóak, de nagyon eltekerte a fejem. És ő pont olyan volt, amit az ilyen típusú nőkről írnak, vad volt... mindig és mindenhol. :)


Egy ilyen külsővel rendelkező nő amúgy is eléggé figyelemfelkeltő, hisz sokkal több barna, szőke hajú nő van, mint természetes vörös (legalábbis nálunk). Az most mindegy, hogy pozitív vagy negatív módon, de figyelemfelkeltő.


A legegyszerűbb, ha a barátodnak is elmondod, amiket a kérdésedben leírtál, így egyrészt talán enyhül a benned lévő nyomás, másrészt meg tudjátok beszélni, és tud változtatni ő is az egészen.

Persze, attól, hogy tetszik talán neki a vörös csaj, még téged szeret, de ha előkerül a féltékenységed, akkor az biztosan nem fog jót tenni a kapcsolatotoknak.


31F

2018. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!