Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a jobb?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és az lenne a problémám, hogy van egy barátom akivel nemrég kezdtem el járni, és ő sajnos nagyon beteg. Gyógyíthatatlan betegsége van. Nem halálos, de bármi előfordulhat. Ezt anyukám pontosan tudta már az elején is, mivel elég közel lakunk egymáshoz, és kis korunk óta ismerjük egymást. És most ez kialakult köztünk. Anyukám eddig engedte, és most nem tudom, hogy mi lett vele, de elkezdett tiltani. Fél attól, hogy valami komoly baja lehet, vagy bármi. Én mondtam neki hogy szeretem és ő is engem. De veszekedett, hogy nem találkozhatok vele. Én úgy is tettem, de rá 2 napra azt mondta, hogy engedi, nem örül neki de nem tilt el, mert tudja, hogy szeretjük egymást. Kérlek segítsetek, mit kéne tennem, mert anya nem viselkedik velem úgy, mint aki haragszik emiatt, de nem tudom. Így már nem annyira jó, hogy veszekedtünk, de szeretem. Segítsetek Légyszi..

Köszönöm.


2010. jún. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ülj le anyukáddal és beszélgessetek el. Nem csak konkrétan erről a dologról (persze a fő cél ennek a tisztázása, hiszen egyikőtök sem tehet róla, hogy beteg.)

Milyen betegség amúgy? Mert nemigazán értem, miért tilt el :)

2010. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nevét nem tudom a betegségének, de zsákot kell hordania, mert rövid a vastagbele. És köszönöm a választ:)
2010. jún. 11. 13:53
 3/3 A kérdező kommentje:
Lécccii írjatok... ezt jó lenne tudni, mi a véleményetek.
2010. jún. 11. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!