Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam az új zsidó barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam az új zsidó barátnőmnek hogy nagypapám a második világháborúban részt vett a magyarországi zsidók deportálásában?

Figyelt kérdés
Félek hogy mit fog szólni félek hogy el fog hagyni emiatt de jobb ha elmondom? Szerintetek mit fog rá reagálni, mit csináljak?
2018. márc. 31. 02:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%
Kamu kérdés, mindenki fogyatékos, aki lepontoz.
2018. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%

10-es, attól még, hogy így kalkulàlsz, nem feltétlenül van így. Az én nagyapám is 25-ben született, az oroszoknál pihikézett pár évig munkatáborba a 2 vh idején/ utána. Én pedig 28 éves vagyok és nekem is most lett párom néhány hónapja. Nem mindenkinek született régen sem fiatalon gyereke.


Kérdező, szerintem se támadd le, előbb talán ki kéne puhatolni, mennyire érzékeny téma ez nála. De előbb-utóbb érdemes elmondani. Ez nem a te bűnöd.

2018. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
És te nagyapád nézeteit vallod? Nem. Akkor meg? Amúgy miért fontos, hogy elmondd neki? Mit vársz ettől?
2018. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezzel szokás kezdeni egy kapcsolatot, amúgy meg hát így volt, miért hazudnál?
2018. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Ha a párom nekem ilyet elmondana, igazából őt sajnálnám, hogy ilyen teherrel kell együtt élnie. De természetesen őrá nem haragudnék, hiszen nem tehet semmiről.

Kérdező, ha a kapcsolatotok már van azon a szinten, szerintem nyugodtan elmondhatod. Ha emiatt elhagy, akkor más miatt is simán otthagyna. De kétlem, hogy így alakulna.

2018. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!