Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy egyszerűen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy egyszerűen mit kezdjek evvel az érzéssel. Helyre lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés

A párommal már több mint 6 éve együtt vagyunk és mind a kettőnknek ez az első kapcsolata , de kezdem úgy érezni hogy már nem szeretem. Inkább mint ha barátként tekintenék rá. Nagyon rossz ebbe belegodolni. Soha nem volt felhőtlen a kapcsolatunk és rengeteget vitázunk még is nagyon szerettem, de mostanra egyszerűen belefáradtam.

Nagyon tudja szeretni az embert de folyamatosan hazudozik , nem veszi komolyan a másik ember érzéseit és lehetetlen vele bármit is megbeszélni. Az mondja hogy szeret és családot szeretne velem alapítani de nem viselkedik hozzá elég komolyan. Mindent félválról vesz. Mint ha még mindig 16 lenne. Munkát , sulit csak miattam csinálja. Nincsenek céljai, mintha más álmait élné meg a sajátja helyett mert az könyebb.

Nagyon sokszor próbáltam már ezeket vele megbeszélni de csak ígérget és nem tesz ellene semmit .

Nem tudom mi lenne vele ha szakítanánk. ( volt hogy egyszer már szétmentünk és akkor mindent otthagyott , munkát, sulit stb) Nincs jóban a családjával és a viselkedése miatt azt a kevés barátját is elveszítette. Csak én és a családom vagyunk de én nem akarok tovább ebben a kapcsolatban maradni ha menthetetlen. Nem 30-40 évesen akarok ráébredni arra hogy rossz ember mellett ébredek.

Hogy ennél is rosszabb legyen úgy érzem hogy beleszerettem egy "fiúba" az online baráti közösségemből. Nem vagyok biztos az érzéseimben. Lehet csak a helyzet miatt van , de őt igazi férfinak tekintem. Nagyon magabiztos , vannak céljai és nagyon jó kedvem lesz ha beszélünk, sok a közös bennünk ( több mint a párommal) de 5 évvel idősebb nálam és 1000 km van köztünk.

Nem tudom pontosan hogy mit is érzek. Még én is javában gyerek vagyok és tapasztalatlan. Nem tudom mit kezdjek evvel a helyzettel. Szeretnék tanácsot kérni valaki olyantól aki tapasztaltabb vagy volt már hasonló helyzetben.

22/L



2018. ápr. 1. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok nagy tapasztalt de szerintem ebből a kapcsolatból ki kell lépned. Az hogy mihez kezd magával a párod miután nem leszel ezzel ne foglalkozz. Ha sajnálod emiatt az még rosszabb mert te is szomorú leszel hogy nem a saját életed éled boldogságban. Habár nem mondja ki de ahogy leírtad olyan mint a zsarolás hogy ha vele maradsz dolgozik tanul ha elmész akkor mély depi. Semmi értelme nincs magadat tönkre tenni.
2018. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Sommás a leírásod, mert gondolom fél évvel ezelőtt sem volt felhőtlen a viszonyotok, de csak akkor ugrasz, ha már a látótérben van egy másik faág.

Ezt én mindig is gyáva és jellemtelen dolognak tartottam.


Ha így érzed a kapcsolatodat, akkor le kell zárni, de úgy hiszem, te most is csak azért zárnád le, mert a láthatáron van egy másik, ettől függetlenül azt mondom, akkor is le kell zárni, mert a leírásod alapján ennek az egésznek úgy alle zusamme nincs semmi értelme.

2018. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen egy ideje már fenáll de próbáltam helyrehozni a dolgokat. Nem ment. Nincs semmi féle "másik faág". Ha kilépek ebből a kapcsolatból egy ideig biztos nem szeretnék másikat. Nem azért írtam azt le mert van más és csak igazat akarok adni magamnak mások által hanem mert nem vagyok tisztában az érzéseimmel. Nem tudom mit érzek pontosan és hogy ez normális e vagy sem.

De köszönöm a válaszod. :)

2018. ápr. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!