Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt akarja, hogy legyek én is társasági ember. Baj ha nem akarok az lenni?

Figyelt kérdés

A barátom mindenkit ismer a faluban, rengeteg haverja van, ésé nagy társasági ember, mindenkivel el tud beszél,getni. Én ennek pont az ellentétje vagyok. Kevés embert ismerek, kevéas barátom van - de azok igaz baráétok, és csendes vagyok, nem vagyok társasági ember, kerülöm a nagy társaságokat. Én így érzem jól magam és nekem nem is kell több barát. A barátom mondta hogy menjek el a falubaeli boigrácsozásra ahol ő csinálja a gulyást. Mondsdtam neki, h nem akarok mert ő a kajával lesz elfoglalva meg a haverokkal én meg ott ülnék csak mint egy hülye és halálra unná,m magam. Mondta hogy ez így van, de majfdf beszélgetek a korombeli lányokkal... mondtam neki h nem akarok, és mondta h pedig muszáj lesz. Nem fogok elmenni. Szerintetekmi lenne a helyes megoldás? Te elmennél a helyemben? én nem fogok :D de nem tudom h igazam van-e... szerintetek jogosan vagyok kiakadva ezen? h megakar változtatni a barátom? ő tudja h nem szeretem a nagy társaságot és tudja h nem tudok közösségekben beszélgetni, főleg ha nem ismerek ott ssenkit... mert ha eljönne velem a bnőm akkor elmennék, de nem ér rá semelyikük aznap.

17/L


2010. jún. 11. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
én is ilyen vagyok!:D teljesen ugyanez. én megpróbálnám, de úgy állnék hozzá, hogy megismerek pár új arcot. :D 16L
2010. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de tökre nincs kedvem elmenni mert tudom h ott fog hagyni a barátom egyedül ő meg elmegy a haverjaival focizni.... csak azt nem tom h akkor én minek kellek oda... mert nem mondom h nem mehet - nyugodtan focizzon, csak akkor nekem ne kelljen ott ülnöm és szétunnom a fejemet!
2010. jún. 11. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, aztán változtattam rajta és nem is volt olyan nehéz. Csak mosolyogni kell, érdeklődi a többi ember iránt és még barátokat is fogsz szerezni. A lényeg, hogy kapcsolódj be a beszélgetésekbe és menni fog.
2010. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de általában olyan témákról beszélgetnek a lányok amik engem tökre nem izgatnak és nem tudok hozzászólni semmit :S már ígyis tökre megváltoztram mióta a barátommal járok, sokkal bátrabb lettem, ennél többet nem várhat el tőlem :S
2010. jún. 11. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mond meg neki, az igazat, hogy egyszerű vagy, mint a kilincs, kicsit butácska, mert nincs témád a beszélgetéshez idegenekkel és egy kicsit befordult is ez miatt, aminek a kisebbségi érzésed az igazi fő oka.

Szerintem meg fogja érteni.

2010. jún. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj el. Mit erőszakoskodik ha te nem szereted az ilyet. Nem nagyon hiszem, hogy vezet valahová ez a kapcsolat...

Beszélj vele őszintén, ha nem akarja megérteni akkor jobb még idejében szakítani.

2010. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd el magaddal valamelyik barátodat. Ha igaz barátok, akkor van köztük legalább egy, aki elmegy veled. Így talán még a többiekkel is könnyebben ismerkedsz majd. Hátha a te barátaid annyira nem zárkózottak. Az nem baj, hogy nem vagytok teljesen ugyanolyanok a barátoddal, de neked is jót tesz, ha kicsit kimozdulsz otthonról. Hidd el sok ember van, aki megérdemli, hogy egy kicsit beszélgess velük. És nem minden lány ugyanolyan. Az is lehet, hogy lesz még ott ugyanolyan helyzetben más is, mint te.
2010. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Felszínes locsogáshoz nincs türelmem, sem szükségem. Lelki dolgokról viszont szeretek beszélgetni.

Ha elmész akkor csak addig maradj ameddig jól érzed magad, aztán ha unatkozol akkor eljössz. Vagy segítesz kaját csinálni ha van kedved.

2010. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdemes.
2010. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,ha nem akarsz az lenni.Én se vagyok az,imádo,ha egyedül lehetek.Kiürül a fej,lehet gondolkodni akár a semmiről is.Elviselném,ha hetekig egyedül lehetnék.

Megértelek...f/16

2010. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!