Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a párotokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat, ha abból adódna az összes konfliktus, hogy te társasági ember vagy, ő meg depis, szociális fóbiás, magánakvaló?

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk és semerre sem jön velünk, a lakásból nem mozdul ki. Pánikbeteg is és nem akar orvoshoz menni. Maradnátok vagy mennétek? Ebből igen kemény konfliktusok keverednek. Terrorizál is, hogy legyen mire fogni hogy nincs kedve semmihez. Mit tegyek? MEgszakad a szívem.
2010. jún. 21. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ismertem egy ilyen párt, a nő egy ideig bírta, de aztán jobb lett mindkettőjüknek (pontosabban mindhármójuknak, mert van egy 10 éves lányuk) a szakítás. Azóta a nő (és a gyermek) boldog egy másik férfi mellett aki ideális családapa.
2010. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha szereted a párodat, nem fogod elhagyni. Akkor a problémákra tudtok megoldást találni, akármilyen nagy is. Ha viszont nem szereted, akkor nincs értelme folytatni.
2010. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén szólva, szerintem hozzá se kellett volna menned. És nem az a baj, hogy ő nem társasági ember, hanem az, hogy terrorizál is, mint ahogy írtad. Az, hogy pánikbeteg, még jobban rontja a helyzetet. Soha nem fog abból kigyógyulni, mert nem tud rendet rakni a saját fejében sem. Kemény szavak lesznek: de ha vele maradsz, ebbe fogsz belerokkanni. A pánikbetegség, ha nem kezelik, a későbbiekben önveszélyes lehet, vagy akár (ritkán ugyan) másokra (családtagokra) is veszélyes lehet az ilyen személy.
2010. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem hagynám el. Kitartanék mellette.
2010. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nAGON SOKAT SÍROK. MOSR KÜLÖN JÖTTEM TŐLE EGY TERROR UTÁN. A CSALÁDJA BESZÉL VELE, MENJEN ORVOSHOZ. FÉLEK 37 ÉVESEN MAKACS LESZ.
2010. jún. 21. 11:27
 6/12 anonim válasza:
Én biztosan kitartanék mellette,és segítenék neki a változásban!Nehéz lenne az tény és való,de mivel együtt vagytok ezt a csatát a betegséggel együtt kell megvívnotok,nem külön!Orvoshoz menjetek el mindenképp szerintem is
2010. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz dolog. Ha valóban pánikbeteg a párod, akkor nem csoda, ha nem szeretne kimenni a lakásból. A pánikbetegség gyakran párosul agorafóbiával is. ...Ha az ember többször rohamot kap, például egy zsúfolt boltban, vagy közlekedési eszközön, akkor idővel attól fél, hogy ha elhagyja a lakást, újból ez fog történni.


Ám ez nem játék, hogy nem akar vele szakemberhez menni. Az ő élete is nehéz így, és a tiétek is az.


Azt nem tudom, vele maradnék-e. Azt viszont nem tudnám elfogadni, hogy nem akar segítséget kérni, holott mindenki szenved a helyzettől.

2010. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem tartanék ki! ha nem akar orvoshoz menni változtatni sem akar.. gondolom próbáltál segíteni rajta, az az ő baja, hogy nem akarja, a kislánynak sem jó, ha ezt látja!

nem kell vele a kapcsolatot megszakítani, és lehet "kívülről" könnyebb segíteni, sőt lehet megijed, hogy emiatt elveszíthet, és könnyebben megy majd el orvoshoz:)

2010. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egy ideig tarts ki mellette, de ez hosszutávon egyáltalán nem fog működni, megnehezíti a ti életeteket,a kislány, ha felnő mire fog emlékezni?erre?

itt már a kislány élete is a tét..

ha elmegy orvoshoz talán javul, az felir neki gyógyszereket stb...de ez mikor derült ki, hogy ilyen?

2010. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A terhességem elején jött ki nála ez. Azelőtt is fennállt, de ő titkolta magában, én meg egyáltalán nem láttam jelét.
2010. jún. 23. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!