Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se a párom, se más pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se a párom, se más pasi nem lát szexinek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom nem lát engem szexinek. Szépnek tart, aranyosnak, de nem gyújtok benne vágyat, ahogy senkiben sem.

Hiányzik belőlem valami plusz. Eddig akárhogy ismerkedtem pasikkal, mindig inkább barátnak tartottak. Szerintük, és a párom szerint is belsőre ideális, tökéletes, bomba nő vagyok, az alakom is nagyszerű, de nincs bennem rosszaság.

A személyiségem túl "ártatlan". Próbálok az ágyban is változatos lenni, de olyan "erőltetett" az egész. 22 éves vagyok, és komolyan, hozzám nem jönnek fiúk, nem írnak facebookon, ha van párom, ha nincs.

A párom előtt egy pasim volt, őt se vonzottam, részben azért is lett vége.

A kapcsolat után próbáltam pasizni, 2 évig hiába, majd jött a párom, akivel 3 éve együtt vagyok, de más nőket néz meg.

Sminkelek, csinos ruhákban járok(nőies, feszülős nadrágok, szép felsők, magassarkú).

Egyszerűen nincs kisugárzásom. Akárhogy vetem be magamat. Volt olyan, hogy szex közben lelankadt a páromnak.

Konkrétan jártam már pszichológushoz is, és az sem segített.


2018. ápr. 3. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Kepet.
2018. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Nincs mindig nyitva a szád?
2018. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Kezdj játszani valamit. Én úgy vettem észre, hogy a versenyszellem együtt jár azzal a plusszal, amit keresnek az emberek a másikban.


Ha akarsz nyerni, és ezért mindent megteszel, lesz benned plusz.

2018. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

"és komolyan, hozzám nem jönnek fiúk, nem írnak facebookon, ha van párom, ha nincs"

Másnak meg az a baj, hogy igen... meccseld le velük

2018. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Es tudjuk, szexizel a parodnak, de o neha hamar el is megy, pedig allitolag az exevel hatalmas szexpartikat csinalt, veled meg folyton elegedetlen.
2018. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tessék? A páromnak én vagyok az első. Nem megy el gyorsan, sőt, sokszor el sem megy, akármit csinálok.

Van bennem versenyszellem, mert van egy hobbim, szóval még ez sem jó.

Egyszerűen kezdem feladni.

Képet nem küldök, mert nem a külsőmmel van baj.

2018. ápr. 3. 18:02
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Pedig sokszor a kislányos, ártatlan viselkedés, külső is beindítja a pasikat és tud szexi lenni.

Szerintem nem veled van a baj, hanem az emberekkel akikkel eddig voltál. Igen is lenne olyan férfi, akit beindítanál.

Most komolyan, gondolj bele. Hogy nem tudja az ágyban, szex közben, különböző pózokban stb szexinek látni a barátnőjét, akit szeret? Szerintem ezen el kellene gondolkodni, de erősen... mert abszolút nem az tesz csak és kizárólag valakit szexivé, hogy egy Megan Fox vagy rosszlány, vagy olyan kinézete van. Értem, hogy a kisugárzás fontos, de ez nekem magas..


Én nő vagyok és szintén 22 éves egyébként

2018. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok, még egy kérdés: már a kapcsolat elején is így volt ez?
2018. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Az első 2 hónapban, amikor lefeküdtünk, nem(ismerkedésünk után egy évvel feküdtünk le), majd utána igen.

De elhagyni nem akar, meg "ragaszkodik" hozzám.

Sokszor úgy érzem, hogy én amolyan lelki megerősítés, biztos pont, támasz vagyok mindenkinek. A barátaimnak is, itthon is.

2018. ápr. 3. 18:16
 10/15 Mádár0218 ***** válasza:
70%

A leírtak alapján, hülyeségnek vélem a nincs "kisugárzásom" szöveget, belül bomba nő és kívül is, ennek a kettőnek ki kell adnia egy jó kisugárzást.


Ha minden igaz amit leírtál akkor itt szerintem nem veled van a baj, hanem a téged körül vevő emberek szemével és a párodéval is.


Persze hangsúlyozom ha ez igaz, mert nem minden hibás veszübk észre saját magunkban.


19/F

19/F

2018. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!