Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteszi a Facebook a kapcsolatom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom(22/F) facebook függő. 3 éve vagyunk együtt.

Ha felkel, az az első dolga, hogy viszi a wc-re és belép. Amíg fürdik a kádban este, nyomkodja. Ha kimegy a wc-re, minden alkalommal viszi. Ha megnézi a GPS-t, vagy valamit, belép, sőt, munkában is!!

És nem nekem írogat. Kezdetben szóltam neki, most viszont már rámförmed, hogy én is nyomkodom.

Rengeteg lány ismerőse van netről. Nem tudom hogy. Facebookon 800 ismerőse van, és ha megkérdezem, hogy ki ez a lány, vagy ki az a lány, nem ismeri őket.

Lájkolgatja más idegen lányok képeit. Ugyanakkormeg MINDEN szabadidejét velem tölti. Ha nem megyek át munka után hisztizik, veszekszik velem, és napi 1000x hív fel telefonon.

A legdurvább, hogy bejelölte a Húgom legjobb barátnőjét, és amikor rákérdeztem, tagadta.

Itt csak a szakítás segít?


2018. ápr. 4. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

En mindig is hangoztattam/hangoztatom, hogy a kizossegi media a legjobb agymosok koze tartozik. Eszak-Koreaban ott van a fanatikus kommunista rezsim. Europaban es meg mas helyeken ott van a Facebook, Instagram, ami legalisan mossa at az ember agyat. Es akkor most melyik a jobb, ha legalisan, nyiltan csorbitjak az embert, torveny altal, vagy nyiltan szabadon felajanlja Zuckerberg keresomotorjai a hulyesegeket.

A baratod gyerekes, gyenge jellem, fuggo...szerinted meddig jutsz el igy vele? Max a kovetkezo Facebook frissitesig, de mar azzal is sokat mondtam.

2018. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
32%
Az én barátom is facebook függő, és ugyan ez van nálunk is. Hiába kérem, hogy jöjjön feküdjön mellém és aludjunk nem jön és hajnalokig gépezik meg telefonozik..beszéljétek meg és ha nem változik inkább engedd el mert itt csak te fogsz szenvedni. Lehet, hogy szeret de közben szabad akar lenni.
2018. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Függőségben lévő emberrel nehéz bármit is kezdeni, én spec alkesz voltam, az se tette könnyűvé az életet velem.

Ha meg még ilyen erőszakosan is bánik veled, hát én a szakítást tanácsolom, orvoshoz gondolom úgyse menne, mert ő meg normálisnak tartja magát Pedig nem az. Nagyon nem.

2018. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Az ő feltételeinek megszegése utáni hiszti és veszekedés tipikusan irányítás mánia, bármennyire is próbálnánk tagadni.

Ez nekem sokkal rosszbb, mint hogy szerinted csak függ valamitől.

Saját tapasztalatból tudom, hogy akkor szokott jellemző lenni a telefon mindenhova cipelése, ha valami/valaki rejtegetnivaló van a háttérben.

Emellett az írod, hogy hazudik is neked.

Irányít, hazudik, veszekszik, titkolózik, de te még véletlenül se érezd azt, hogy szingli vagy, szóval újra csak itt az irányítás mánia.

Döntsd el te, hogy neked és az idegeidnek mennyire éri meg ez a "kapcsolat"...

amit egyébként nem a facebook tesz tönkre..

2018. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!