Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lehet beállítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet beállítani facebookon, hogyha vége van a kapcsolatomnak, tehát szingli vagyok, azt ugyan úgy kitegye mint amikor elkezdődött a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Régebben kapcsolatba voltam facebookon és miután leszedtem azt nem tette ki hogy szingli lettem. Másnak pedig kitette. Nem érten miért és már egy idelye piszkál a dolog. Csak csupán kiváncsiságból kérdezem meg ha már van ez az oldal!

#Facebook #beàllítások
2015. júl. 13. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Az élet nagy gondjai...
2015. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
csupán egy kérdés: miért akarod hogy mindenki lássa a magánéleted?
2015. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

A kérdésed mindent elmond rólad. Bazki, írd ki, hogy szingli lettél, ha ennyire fontos, hogy lássák. IQ 40-es harcos...

Én meg egy ideLYe azon gondolkodom, hogy ideLYe lenne már börtönbe zárni azokat, akik azt hiszik, hogy az ideLYe az ly-os...

2015. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted kiterdekel hogy te szingli lettel? Gondolom akiknek tudni kell azoknak elmondtad.de ha te Ennyire szeretned kitarni a maganeletedet akkor ki is irhatod hogy jolerezd magad.
2015. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Most komolyan hogy lehet ennyire gyökérnek lenni mint az eddigi válaszolók? Nem tök mindegy nektek, hogy mit csinál? Egy weblap szolgáltatásáról kérdezett, ti meg itt b..ziskodtok. Én sem rakta ki soha a családi állapotomat, de nem értem nektek miért fáj, ha más ki akarja.


Menj a saját faladra --> adatmódosítás --> család és kapcsolatok és ott kell lennie.

2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Meg ez a "csak csupán"... Csak = csupán. Meg a "de viszont"... Lefosom, hogy nyelvtan náci vagyok!
2015. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

úristen ti kib*szott nyomorultak! honnan tudjatok hogy ki vagyok én? és hogy mennyi embert érdekel a magánéletem? ezért tart ott ez az ország ahol, mert ilyen elb*szott idióták élnek benne mint ti! :D ha csak kötözködni akartok akkor takarodjatok haza és sírjatok a sarokba hogy ennyi életetek van hogy feljöttök gyakori kérdésekre és beszólogattok rendkívül primitív módon! üzenem ennek a blackcurrant nevű hatalmas intelligenciával rendelkező szerencsésnek hogy te vagy a "nyelvtan náci" és leírod azt hogy baZki? te buta nyomorult, hát magadat égeted be :( és képzeld el én egy ideLLLLLLLLLLYYYYYYYYYYe azon gondolkodom hogy megkereslek és egy magyar értelmező kéziszótárral verlek agyon te kutya:D

az egyetlen ÉRTELMES és INTELLIGENS válaszolónak köszönöm a válaszát!

na pusza megyek gyorsan kiírom a facebookra hogy elmentem szarni, mert ugye ez a kérdés olyan sokat elárult rólam :"""(((((

2015. júl. 13. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:
sajnos kedves ertelmes kerdezo, akit oltottal a bazki-val, azert irta ugy, mert ha kiirja rendesen, akkor moderaljak a hozzaszolasat. bar abban igazad van, hogy most nem a helyesirasodon volt a hangsuly, hanem a kerdeseden. egyebkent beallitasokba keresd, beallithatod a kapcsolat veget ( kiirja ezt is), azt nem irja ki hogy " 2015. 07.13-tol szingli"
2015. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mer ha azt írom, hogy b*szki, az szerinted jó? :D Direkt írtam így, ha nehezen esne le. :D
2015. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy mér kéne nekem magyar értelmező kéziszótár...?
2015. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!