Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi késztet rá egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztet rá egy férfit, hogy a szeretőjéből lett párjától visszamenjen az exnejéhez? Ha a párja könyörög neki és megígéri, hogy mindent megtesz neki, akkor hajlandó lesz inkább vele maradni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

ha a párja, azaz te könyörgni akarsz egy ilyen gerinctelen faszinak, aki még a szeretőjét is képes megcsalni, akkor benned a női és emberi méltóság szikrája sinss meg.


hadd menjen!


amúgy a fagyi visszanyalt!


te akkor lettél a szeretője, mikor még házas volt és felesége volt, most a sorstól visszakaptad, téged is megcsalt, és a "legszebb", hogy ugyanazzal a nővel, akitől te anno elcsábítottad a férjét.

2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férfi rokona vagyok. Csak nekem nem hajlandó elmondani a döntését a végleges lépés előtt, mert még vacilál. Nem akarja, hogy bekavarjak neki, pedig kifejtettem a véleményem.
2018. ápr. 4. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

A férfi rokona... persze.... azért írod ki ezt a kérdést többször is.

Inkább még név és arc nélkül is szégyelled magad.

Ha szerencséd van, akkor az exe röhögve elküldi, és keres helyette egy normálisat. Te pedig megnyered ezt a suttyót, hogy innentől a seg gét nyalva próbáld megtartani, miközben mást is kefél. De erről is majd te tehetsz, mert nem tudod boldoggá tenni.

2018. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Könyörögni? Egy gerinctelen féregnek? Ne nevettess!
2018. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért fontos azt közölnöd, hogy a férfi rokona vagy.

ez mitől helyezi más fénytörésbe ezt a történetet?

ha oldalági, közeli rokona vagy, úgy még kacifántosabb a belterjessége miatt.

2018. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
TE a rokonoddal dugsz? Szép kis család.
2018. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A féltestvére vagyok és nem fekszem le a saját bátyámmal. Csak az exnejére és a párjára is sokat panaszkodik/panaszkodott, ezért szerintem egyikkel sem lenne jó neki, harmadikat kellene keresnie, akivel boldog lehet. De nem hallgat rám.
2018. ápr. 5. 08:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne is szólj bele. Nem jössz ki jól.
2018. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,neked miert olyan fontos a feltestvered szerelmi elete,hogy kerdest irsz ki rola....

Mit foglalkozol vele,maganugyuk.

Hacsak nem te vagy megis a megcsalt szereto.

2018. ápr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért fontos, mert egy munkahelyen dolgozunk és hallom, miket mondanak róla. Azt is pletykálják, hogy biztos én is ilyen vagyok, mert testvér.
2018. ápr. 9. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!