Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet elfogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet elfogadni ilyen drága ajándékot? Nem számít "lehúzásnak"? Sose kaptam még ilyen drága holmit.

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a szülinapom, a párom mondta, hogy okosórát szeretne venni nekem, de inkább biztosra megy, ezért megkért, hogy válasszak én egyet, hogy biztos olyan legyen, ami tetszik.

Sokat átnéztem, teszteket, véleményeket róluk, hogy akkor már ne olyat válasszak, ami kacat.

Sikerült is kiválasztanom egyet, ami 30ezer ft. Mondtam a páromnak, hogy legyen ez, de túl sokba kerül, legalább egy 10-est engedjen, hogy én fizessek bele. Belement, megrendeltük.

Viszont azóta is bűntudatom van, mert a 20ezer mégiscsak 20ezer... Ilyen drága ajándékot még soha senkitől nem kaptam, és most furán érzem magam.

Szerintetek túlzás volt? Olcsóbbat kellett volna választanom?

Még lemondható a megrendelés, így nagyon vívódok magammal, de megbántani se akarom a páromat, és az óra is tetszik..

De közben ott az érzés, hogy "lehúzom" őt.

Mit gondoltok?


(A párom havi 200 körül keres, és azt mondta, 25-30ezer ft értékben gondolkozott ajándék-ügyben)


2018. ápr. 5. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Azt gondolom, hogy rendes lany lehetsz, de kicsit túlliheged ezt a problémát.
2018. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is. Nem egy olyan vészese nagy dolog ez. ;)
2018. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2%

Akartad egyaltalan azt az orat?

Ha ugy nezzuk, 10 erzet kiadtal magadnak szulinapi ajandekra raadasul. Az nem bant??

2018. ápr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Az 3 válaszoló frankón ugyanaz. Fail. :D
2018. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
első három*
2018. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

larisa1, nem ugyanaz, bár tényleg ugyanannyi a százalékunk. :D

Egyébként meg, nem tökmind1?

2018. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#3

Igen, régóta szerettem volna valami ilyesmi órát.

Nem bánt, 20-at is beleadtam volna, ha engedi. :D

2018. ápr. 5. 12:07
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegeskedj ezen. Még mindig kevesebbet költött rád a párod, mint amennyit erre szánt, így biztosan nem gondolja ő sem, hogy lehúznád őt.
2018. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna, hogy engedte, hogy belefizess az ajandekba... ez nagyon kinos.
2018. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem draga ajandek. Egy okosoraert meg plane, kifejezetten olcsot valasztottal.
2018. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!