Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoktól kérdezném, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezném, akik már szexeltek hármasban, hogy milyen hatással volt a kapcsolatukra?

Figyelt kérdés
A páromat és engem is nagyon izgat a hármas szex. Pontosabban egy nőt szeretnénk bevenni harmadiknak, ez elméletben nekem is nagyon tetszik, de nagyon félek tőle, hogy élőben rosszul esne, ha más nővel látnám őt. Rengeteget beszélünk erről, mindig elmondja, hogy ő csak addig megy el, míg én is akarom és semmi olyat nem szeretne, amit én nem. Elméletben nagyon izgatónak tartom és nagyon vágyom rá, hogy kipróbáljuk, de félek.

2018. ápr. 6. 20:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk ilyen még nem volt, eszünkbe se jutott.

De az biztos, hogy utána minden megváltozna. Benne van a pakliban, hogy a kapcsolat rovására megy a dolog.

Izgató lehet, de nem hiszem, hogy ér ennyit.

Én véleményem. :)

2018. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Akik ilyenbe belemennek azoknak helyén van az önbizalmuk és nem féltékenyek, mert tudják, hogy úgyis ők a legjobbak.
2018. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Első válaszoló vagyok.

Ebben is van valami.

2018. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Tény, hogy az önbizalmam nulla és nagy igazság van abban, amit írtál.

Attól tartok, hogy ha meglátnám, hogy a párom jól érzi magát a másik nővel is, azonnal azt érezném, hogy én már nem vagyok neki jó. Érdekes azonban, hogy mikor erről beszélgettünk és megkérdeztem tőle, ő hogyan viselné, ha más férfi elégítene ki a szeme láttára, hirtelen ő is visszahőkölt.

2018. ápr. 6. 22:09
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Ket onbizalom hianyos szerencsetlenkedese.
2018. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez az ötlet maradjon csak gondolati szinten, mert a valóság kiábrándító lehet és a kapcsolat is rámehet igen könnyen. Ha nincs elég önbizalmad, hogy tudd Te vagy a legjobb és téged szeret, akkor hagyd. Ha meglátod egy másik nővel, tuti beleég a tudatodba, sose felejted el (főleg ha láthatóan élvezi is).

Egy ismerős pár kapcsolata ezért szakadt meg, mert hiába akarták mindketten, a pasi nagyon élvezte, a csaj nem, és utána a csaj képtelen volt arra, hogy lefeküdjön a párjával, a bizalom odaveszett, pár héte rá szakítottak.

2018. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
" Érdekes azonban, hogy mikor erről beszélgettünk és megkérdeztem tőle, ő hogyan viselné, ha más férfi elégítene ki a szeme láttára, hirtelen ő is visszahőkölt." De ismerős. Valahogy a hármasszexet felhozó férfiak ilyenkor igazi prűddé válnak, ha nem a saját élvezetükről van szó.
2018. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szia Lilla.
2018. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ki az a Lilla? :-)
2018. ápr. 6. 23:02
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
#7-es,én nem hõkölnék vissza. Kérdezõ,a két làny is foglalkozna egymàssal?
2018. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!