Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha azzal a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha azzal a pasival smárolok, aki bejön a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm már sokat mesélt erről a bizonyos srácról,mutatott róla képet stb. de én nem figyeltem akkor fel rá.Egyszer elhívta buliba a pasit és el is jött.Bemutattak neki,ismerkedtünk...Aztán táncoltunk és odajött hozzám a srác,aztán vele is táncoltam.Egyszer csak lesmárolt...Mivel nekem is nagyon bejött a gyerek,hagytam magam.Láttam barátnőmön,hogy itt nem oké valami(sírt):S Aztán utána elmentem a sráccal sétálni,és végig smároltunk.Nagyon tetszett az az éjjel.Másnap kiderült,hogy ő nem akar semmit a barátnőmtől,csak nagyon jó barátok.(én jöttem be neki)De barátnőm,meg nagyon beleszeretett és reménykedett hátha lesz vmi köztük,de nem lett.Nemrég megint elmentünk bulizni és akkor is ott volt a pasi,háát ugyanaz történt.Lehet azért is volt,mert kicsit ittam és ilyenkor nem tudok ellenállni,főleg egy olyan pasinak,aki nagyon tetszik.Utána pár napot haragudott rám a barátnőm,de kibékültünk.Most ilynekor mi a teendő?Inkább ne legyek azzal a sráccal akivel szeretnék,azért mert tetszik a barátnőmnek?(De holott tudja,hogy nem kell neki :S) Tanácstalan vagyok.Válasszam a barátnőmet és csináljam azt,mintha nem is ismerném azt a srácot? vagy válasszam a srácot és bántsam meg mindig a barátnőmet?? Áááh nehéz ez így :(
2010. jún. 12. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, és mondd meg neki, h ha neki ez nem tetszik, akkor arra fog kárhoztatni, hogy egész életében Ákost kell hallgatnia.
2010. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van egy sanda gyanúm, hogy 15 éves vagy. Beletrafáltam?
2010. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesómmal volt így. Mondjuk mi fiúk vagyunk, de elmentünk diszkóba, elkezdtem egy csajjal táncolni, és mikor le akartam smárni, előjött ilyen szar kamu kifogásokkal, hogy most szakított a pasijával, és nem akarja elkapkodni stb stb. Aztán ment uncsimhoz, vele már smárt is, na akkor olyanokat üvöltöztem dühömben, persze senki nem hallotta, a hangos zene miatt. Olyan irigy/mérges/féltékeny lettem uncsimra, hogy hihetetlen. De pár nap múlva rájöttem, hogy nem kell. Majd lesz nekem is sikerem. Egyébként azóta nem taliztak a csajjal.
2010. jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a 2.válaszolónak!! Nem 15 éves vagyok képzeld :D ha belefáradtál,akkor ne olvasd...Tanácsra várok,nem pedig bunkózásra!

Az utolsó kommentezőnek köszi :)

2010. jún. 12. 00:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, legalább normálisan olvasd el a válaszokat, mielőtt lehurrogsz valakit! Egyébként, igen, gáz, egy ribanc vagy. ;)
2010. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

beletrafáltam =/= belefáradtam

loool :D:D

na ez kellett így estére :D

2010. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmm. A srác helyébe minimum gerincre vágtalak volna :)

Ha már nem tudsz ellenálni a kis pia után...biztos jó vagy.

2010. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gáz.
2010. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!