Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne nézzetek féltékeny hibridne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nézzetek féltékeny hibridnek csak nem tetszik ez a dolog. Jogosan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátomat sok nő szereti, de engem ez zavar.

Idegesít, amikor interneten beszélgetek vele, tudom, hogy rajtam kívűl még 5 lánnyal ír. Az üzeneteit kérés nélkül megmutatja, (eddig 2x történt ilyen) semmi érdekes sincs benne csak, hogy mennyire imádják azok a lányok őt.

Észrevette, hogy ingerült vagyok és szomorú. Igen, az voltam. Azért, mert tegnap szűkszavú volt velem és nem mesélt nekem az utazásáról. Konkrétan nem kérdeztem rá, de akkor is jól esett volna, ha valamit mondott volna erről. Burkoltan megfogalmaztam neki ezt a 'barátkozz, akkor tovább, nem zavarlak'-ot azután ő ajánlotta fel, hogy beszélgessünk még. Elkezdett bókolni stb... Úgy érzem, ezt sajnálatból tette nem pedig azért, mert valóban velem akart lenni. Most ezt egy üzenetbe foglaltam neki ma reggel, de félek, mit fog erre reagálni. A problémákat mindig megbeszéljük, de ez nagyon kínos téma. Kényszeríteni nem akarom őt, mint egy őrült.



2018. ápr. 9. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy zavar, természetes. Beszélgess vele erről...


De ha jót akarsz, nem dacoló kislányba mész át. ;)

2018. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Tini kategória,hello.
2018. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Mióta vagytok együtt? Honnan tudod, hogy imádják őt? Mármint üzenetben megírták neki? Én nem szoktam olyan fiúkkal beszélgetni, akik nyíltan bevalják, hogy többet aakrnak tőlem. Nekem alap, hogy leépítem az ilyne kapcsolatokat, hisz van barátom. Nem csodálom, hogy rosszul esik ez neked.


22/L

2018. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt ilyen párom, én sem szerettem, hogy minden nő odavan érte. Egyszerűen úgy éreztem, az én bókjaim sosem lesznek elég jók, mert olyankor csak mosolygott egyet és megkoszonte, másokkal viszont flörtölt, látszódott rajta, mennyire élvezi ezt. Próbáltam változtatni, elfogadni ezt, sokat beszélgettünk erről, elmondta, hogy igen, ő tényleg szereti ha más is bókol neki, de úgy mint nő, csak én számítok neki. Egy ideig bírtam, de idővel rájöttem, hogy hosszútávon ezt nem bírnám, és persze később arra is rájöttem hogy ha nem tudom őt így elfogadni, valószínű soha nem is szerettem igazán.
2018. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Hát igen... amíg össze nem jöttök, addig vonzó, hogy a férfi a nők kedvence. Amint összejöttök, zavaró tényező lesz :D


(De fordítva is így van... sok férfit vonz egy bombázó csaj, akit megbámulnak, aztán ha összejönnek a csajjal, már eszik a kefét, hogy "miért nézi meg őket minden hülye?")

2018. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Felnőttek vagyunk, nem hiszem, hogy ez már tini kategória.

Ő egyáltalán nem bókol másoknak, amit nagyon megbecsülök benne.

2018. ápr. 9. 12:47
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Ha nem tudod magadban ezt a dolgot kezelni, akkor akármit mond, mindig zavarni fog, ő meg mindig ilyen marad, nem fog a kedvedért és más kedvéért sem megváltozni. Lehet, hogy nem passzoltok össze elég jól, akkor pedig nincs értelme folytatásnak. Mindkettőtökhöz más való, hozzád olyan, aki nem ekkora bika, hozzá meg olyan, aki tudja ezt tolerálni.

Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok?

2018. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
24%

Erre úgy gondolom, hogy bármelyik felnőtt nő reakciója a következő lenne:


"TAKAROGGYÁÁÁÁÁÁKIFELEÉJEEEE"


Vagy ugyanez, kultúráltabb kontextusba burkolva.

2018. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egy kiadós beszélgetés kell ide. Nem vagyok annak a híve, hogy ha valahol elakadnak a dolgok, akkor mindjárt szakítás legyen a vége. Na, de jól van. Üdv nektek.
2018. ápr. 9. 13:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordított esetben nekem sem esne jól. Nem írkálok nőknek, nekem sem írkálnak ok nélkül. Sőtt ha irkálnának és szeretem tisztelem a párom akkor nem válaszolnék, ennyi.
2018. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!