Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak honnan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak honnan lehet tudni, ha tetszik nektek egy lány? Csak akkor mentek át szivesen egy lányhoz kávéra például, ha nagyon tetszik nektek, vagy az lehet udvarias/baráti dolog is (pedig csak 2 napja ismertétek meg)?

Figyelt kérdés

Ezen felül azok akik kommentelnek,segitenének nekem egy rövid story meghallgatása után a vélemény nyilvánitásuk által? :)


Köszönöm előre! :)



2013. nov. 23. 03:41
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, én szeretem a kávét, úgyhogy bárhova szívesen megyek kávét inni
2013. nov. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez elég személyesen hangzik 2 nap után, mármint ha házhoz menne és ott kávéznátok, nem pedig valami bárba / kávézóba. Én ilyen szándékkal maximum szex miatt mennék át. Ha már őszinte választ akarsz:)
2013. nov. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én bármilyen helyzetben átmennék egy lányhoz kávézni. Teljesen mindegy, hogy szimpla baráti/haveri beszélgetés, megvigasztalás, vonzalom vagy akár szex. Igaz 2 nap ismeretség után furcsa lenne, ha felhívna kávézni de miért ne mennék.

És mondhatod a sztorit.

2013. nov. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én inkább csak akkor mennék át kávézni, ha tetszik a lány (esetleg szorosabb baráti viszony esetén, de két nap alatt az nem szokott kialakulni) :-)
2013. nov. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok ebben rosszat. Csak nem szervkereskedő vagy sorozatgyilkos. Ha most hívna át egy lány kávéra akkor is mennék.
2013. nov. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy koliban lakunk a sráccal,és szobatársam is a szobában szokott lenni,nem hinném,h szex miatt akart átjönni :)
2013. nov. 23. 04:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát azért átmenni hozzá 2 nappal a megismerése után nem fogok :)

inkább veszek neki csokit és kedves vagyok vele. Sztorit nem írnék, mert az nem valami vidám :/

2013. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!