Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után vagyok. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után vagyok. Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés

52 éves nő vagyok. Egy hónapos ismeretség után szakított velem a barátom. Mindezt emailben tette. Most úgyérzem, belepusztulok. Nehéz kimászni a gödörből?

Főleg a hasonló korúak válaszát várom.


2010. jún. 12. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom de nem vagyok hasonló korú. Azt hittem 52évesen az ember már nem hal bele egy 1hónapos kapcsolat végébe. Nincsen családja? Barátai? Senki??? ....menjen társaságba!
2010. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez elég nehéz.. helyzet de próbáld meg elfelejteni..biztos találsz valakit..helyette
2010. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hónap után? Ez vicc?

Én 10 percig jártam egy lánnyal, és mikor szakított velem, öngyilkos lettem. Kár hogy nem sikerült.

2010. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Belehalni nem fogok, de most pokoli érzések dúlnak bennem. Váratlanul ért a dolog. Mire kilábalok belőle, nincs esélyem egy újabb kapcsolatra. Sajnos itt érzem a kor hátrányát.
2010. jún. 12. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

A többi válaszolónak: Bizony, akár 1 hónap alatt is kialakulhatnak olyan érzelmek, hogy egy szakítás után az ember azt érzi, itt a világvége, és a "kidobott" fél kezdi azt hinni hogy ő bizony semmire se jó. :(


Kedves kérdező, Te pedig ne add fel. :) Tudom, könnyen mondom, hogy egy hónap nem a világ, de mégis. Nézz körül, flörtölj. Bármi jó kisülhet belőle. :)

Foglalkozásom révén nap mint nap találkozom olyan 40-es, 50-es hölgyekkel, akik nem hogy szemtelenül csinosak, de kifejezetten megpróbálnak szemezni, beszélgetést kezdeményezni, egyszóval "nyomulnak". :) Nagy a kísértés, nagyon nagy, de legyőzöm, mert jó pár éve stabil kapcsolatban élek -mindenesetre azért legyezgeti a hiúságomat. ;)

Szóval, nézz körül, válogass, és adj jeleket. Sok férfi van, aki vevő lenne egy kapcsolatra.


F/38

2010. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!