Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után az extől visszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után az extől visszakéritek az ajándékokat, esteleg pénzt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Persze, visszakérem a pénz. Felírok mindent, hogy mennyit költöttem rá, és szakítás után benyújtom a számlát.


Üdv: Kohn Bácsi.

2011. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Én is, ez üzlet, aminek a végén elszámolok az utolsó garasig.


Üdv: Stein

2011. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.. az pofatlansag..
2011. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly????????

Jézusom....egyáltalán ilyen hogy jutott az eszedbe.

Minek költöttél akkor rá???

Az ember amit szívből ad azt nem kéri vissza...

2011. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én most szakítottam nemrég és még csak eszembe se jutott ilyen.
2011. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Ehhez csak ennyit tudok hozzászólni!! XD
2011. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Még szép. Elteszem az összes blokkot és számlát még a legapróbb dolgokról is, majd figyelembe veszem az árfolyam változásokat és az esetleges infláció okozta eltéréseket is.


Schwartz

2011. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Én még kamatot is kérnék. :D

Nagyon nyomoréknak kell lenni ahhoz, hogy valaki visszakérje az összes ajándékot meg pénzt. Ha kirepül a gyerek, akkor a szülő letesz elé egy listát, hogy mennyit költöttek rá 20 év alatt? Nem létezhet ilyen idióta, aki visszakér minden egyes forintot. Eszembe se jutna ilyen. És ha visszakéred, mit csinálsz vele? Odaadod a következőnek, vagy mi? És ha valami személyes a képetekkel? Én biztos nem kérnék vissza semmit, ha neki nem kell, akkor azt csinál vele amit akar, kidobhatja, akármi, de vissza nem kérném.

2011. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ááá XD behalok ezeken a zsidó válaszokon >.<" mentek a zöld kezecskék :D és mégis mekkora sóhernek kéne ehhez lenni? o-O
2011. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem az egyik volt pasim meglopott. Elvitte a hangfalamat és a pénzem.
2013. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!